EKOCUDA 2019 | JA WYBIERAM SIĘ DO WARSZAWY, A TY?

Cześć!

Dawno mnie tu nie było, ale sesja i diagnostyka nie pozwoliły mi zbyt długo przesiadywać przed komputerem. Chciałabym dziś krotko opowiedzieć Wam o ekologiczno-kosmetycznym spotkaniu, które będzie miało miejsce w najbliższych miesiącach. Mnie w tym roku czeka już trzecia wizyta – przyznam się, że zaczęłam już przeglądać stoiska i czynić małe plany zakupowe, by nie wydać całego kieszonkowego na jednym z nich (to byłaby katastrofa!). Mowa tu oczywiście o kolejnej edycji Ekocudów, które tym razem odbędą się w trzech miastach – Gdańsku, Warszawie i Poznaniu. Jesteście ciekawi, gdzie tym razem mnie poniesie? Zapraszam na nowy wpis!


targi ekocuda zapowiedź, edycja 2019 wiosenna, gdansk, poznan, warszawa

Ekocuda to impreza organizowana w kilku miastach w Polsce dwa razy do roku – ostatnie spotkanie było na jesieni, kolejne czeka nas wiosną. To targi zrzeszające producentów naturalnych produktów – nie tylko kosmetyków, ale także różnych przyborów do pielęgnacji ciała czy włosów, środków czystości, eko gadżetów czy innych nowinek. Na tym wydarzeniu spotkać można naprawdę duże, prężnie działające firmy, ale też małych wystawców, którzy produkują kosmetyki w niewielkich, wręcz limitowanych ilościach.

Co ważne, Ekocuda planowane są w wierze eco-friendly, no-waste itd., czyli popularnych obecnie trendów. Promuje się na nich świadome zakupy, przy okazji których można posłuchać ciekawych wykładów i udać się na warsztaty – między innymi makijażu mineralnego, jak to miało miejsce w ubiegłym roku.

ekocuda vol 5, targo ekologicznych kosmetyków w warszaie, poznaniu, gdańśku

Wiosną 2019 czekają nas spotkania w Gdańsku (02-03 marca), Warszawie (30-31 marca) oraz Poznaniu (13-14 kwietnia). Mnie najprawdopodobniej będziecie mogli zobaczyć w Warszawie, do której mam najbliżej. Już zacieram moje rączki, bo ostatnio udało mi się trochę uszczuplić moje zapasy i mogę kupić kilka rzeczy, na których testy miałam ochotę już od dawna. Postaram się pod koniec marca przygotować moją wishlistę i podsumować ją w relacji z targów – może i Wam wpadnie w oko coś ciekawego? Może wspomnę o marce, z którą nie miałyście jeszcze styczności?

Ekocuda to jedno z moich ulubionych kosmetycznych spotkań – mam wtedy możliwość zapoznania się z wieloma, często nieznanymi mi wcześniej firmami, spróbować kosmetyków, napić się kawy z wegańskim mlekiem oraz spotkać inne blogerki i Was, moich czytelników 🙂 Co roku odwiedza je tysiące osób – czy to przez wzgląd na szeroki wybór produktów, czy ciekawe zniżki i promocje, które można znaleźć na niektórych stoiskach. Poza tym nic nie równa się z dotknięciem kosmetyku przed zakupem,  a z tym, w przypadku produktów ekologicznych, jest czasem nie lada problem.

Wybieracie się na którąś z wiosennych odsłon Ekocudów? Będziemy miały okazję się spotkać?

Pozdrawiam!

elfnaczi

Post powstał w ramach współpracy.

wiosenne ekocuda 2019