MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE BLOGEREK W BIAŁYMSTOKU | TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁAM!

Hej!

 

Przeprowadzając się do Białegostoku nie myślałam, że znajdę tu tyle blogerek, z którymi będę utrzymywać bliższe kontakty. Okazało się, że jest tu ich całkiem sporo, odwiedzają nas też osoby z innych stron Polski. Na Warmii i Mazurach oraz w Bydgoszczy (wtedy, kiedy miałam okazję tam mieszkać) panowała istna blogowa posucha, która zdawała się nie mieć końca. Obawiałam się, że przez kilka najbliższych lat nie będę miała okazji być uczestniczką kameralnego spotkania. Jednak w sobotę (02.12.2017) miałam okazję po raz kolejny uczestniczyć w spotkaniu zorganizowanym przez Asię i Michalinę. Czy mi się podobało? Zapraszam do zapoznania się z krótką relacją.

Mikołajkowe Spotkanie Blogerek Białystok 02.12.2017 2

 

Z kim się bawiłam? Gdzie spędziłyśmy popołudnie?

W spotkaniu brało udział aż dziesięć blogerek z różnych zakątków naszego kraju – nie ograniczyłyśmy się tylko do Białegostoku i okolic. Rozpoczęło się ono po godzinie 11:30, a ja, niestety, jak zwykle byłam spóźniona – zabłądziłam w mieście, w którym studiuję ponad rok 😛 O 13:00 dołączyli do nas Agnieszka z wwwlosy.pl i Mateusz. Zaczęliśmy od rozmów na tematy włosowe, by płynnie przejść do innych – blogowych, życiowych, technicznych a także śmiesznych historii, które wydarzyły się w czasie prowadzenia przez nas internetowej działalności. Czas, który spędziliśmy razem minął zastraszająco szybko – nie zdążyłam się obejrzeć, a za oknem zrobiło się ciemno i zbliżała się godzina 17:00.
Spotkanie odbyło się w pubie Głodny Wilk, który znajduje się w centrum Białegostoku (zaraz za Galerią Jurowiecką) przy ulicy Sienkiewicza 58. To bardzo klimatyczne miejsce o ciekawym wystroju. Miałam okazję jeść tam wegańską pizzę bez sera – była naprawdę dobra, a w kwestii jedzenia jestem wymagającym zawodnikiem. Widziałam, że dziewczyny wybierały serniczki, które swoją drogą wyglądały smacznie, a także aromatyczne herbaty i kawy. Myślę, że w przyszłości odwiedzę to miejsce.
Mikołajkowe Spotkanie Blogerek Białystok 02.12.2017 3

Cel, który nam przyświecał

Spotkania w Białymstoku podobają mi się dlatego, że nie są nastawione na zdobywanie prezentów i kosmetycznych łupów, a na rozmowę, wspólne spędzanie czasu i pomoc innym. W czasie poprzedniej edycji zbierałyśmy karmę, którą oddałyśmy na rzecz schroniska. Tym razem dziewczyny zdecydowały się wesprzeć Ośrodek Opiekuńczo Wychowawczy im. Ireny Białówny w Białymstoku. Zbliżają się Mikołajki, chciałyśmy sprawić dzieciakom trochę radości i chyba nam się udało – bloki, kolorowanki, kredki, farby – na pewno będą z tego zadowolone. Udało nam się zebrać całkiem pokaźną gromadkę!
Mikołajkowe Spotkanie Blogerek Białystok 02.12.2017 4

Drobne upominki

Dzięki uprzejmości firmy Liqpharm otrzymałyśmy dowolnie wybrane przez nas serum. Sama mam dwa ich kosmetyki (które recenzowałam TUTAJ) – serum z witaminą E i retinolem, a do kompletu wybrałam jeszcze z kwasem glikolowym, który pomoże mi w walce z przebarwieniami potrądzikowymi. Ze sklepu Agnieszki – napieknewlosy.pl – przyszła do nas łopianowa wcierka Banfi, którą swoją drogą miałam u niej zamówić. Cieszę się, że będę miała w końcu je przetestować, bo klasyczna wersja zawsze rozchodzi się po dostawie jak świeże
bułeczki 😛
Mikołajkowe Spotkanie Blogerek Białystok 02.12.2017 5

Uczestniczki

W spotkaniu uczestniczyły:

Słowem podsumowania

Spotkanie bardzo mi się podobało! Wypadło akurat przed
kolokwium z immunologii, ale zdążyłam się i zrelaksować, i pouczyć. Cieszę się,
że dziewczyny są zmotywowane do tego, by zapraszać nas na kolejne tego typu
eventy – już nie mogę się doczekać następnego. Fajnie jest mieć okazję rozmowy
z kimś, czyim hobby jest podobna sprawa 😀
Mikołajkowe Spotkanie Blogerek Białystok 02.12.2017 6

 

Lubicie blogowe spotkania? Miałyście okazję w takim
uczestniczyć?

Pozdrawiam!