PIERWSZE WIOSENNE SPOTKANIE PODLASKICH BLOGEREK W BIAŁYMSTOKU | RELACJA

spotkanie blogerek białystok maj 2017

Hej!
W weekend bawiłam się na Meet Beauty, dlatego mam opóźnienia w związku z postami i nadrabianiem Waszych wpisów. Taka impreza zdarza się jednak tylko raz w roku, dlatego musicie wybaczyć mi niedyspozycję i zadowolić się tym, że częściej występowałam na Instagramie 😀 Pocieszę Was faktem, że od tego tygodnia postaram się dodawać posty regularnie – na tyle, na ile będę miała czas – niestety sesja zbliża się wielkimi krokami, a mi zależy na zaliczeniu w pierwszym terminie jak największej ilości egzaminów, dlatego powinnam ostro wziąć się do nauki.
Jeśli jesteście ciekawi,  w jakim gronie tym razem się spotkałyśmy, gdzie odbyła się nasza mini „impreza” i kto w niej uczestniczył – zapraszam do dalszej części wpisu 🙂

spotkanie blogerek białystok maj 2017 1 baristacja

spotkanie blogerek białystok maj 2017 2 baristacja

Spotkanie odbyło się w zeszłą sobotę (tę przed Meet Beauty), tym razem zamiast restauracji wybrałyśmy (a raczej Asia i Michalina :P) kawiarnię. Było to spotkanie w kameralnym gronie – co nie oznacza, że gorszym. Jako termin wiosennej edycji wybrana została sobota 13 maja – pogoda nam dopisała, choć później się zachmurzyło. Mimo wszystko i tak było ciepło, a my miło spędziłyśmy ze sobą kilka godzin.

spotkanie blogerek białystok maj 2017 3 baristacja
Baristacja to mała kawiarenka w centrum Białegostoku. Mimo tego, że jest ulokowana niedaleko Pałacu Branickich nigdy nie miałam okazji jej odwiedzić – ciągle było mi nie po drodze 😛 Pozytywnie zaskoczył mnie wystrój sali i to, ile osób było w środku – po prostu tłumy. Praktycznie każdy stolik był zajęty, nasze na szczęście były zarezerwowane. Po kilku minutach gadania i przełamywania pierwszych lodów zabrałyśmy się za zamawianie jedzenia.

spotkanie blogerek białystok maj 2017 baristacja 4
spotkanie blogerek białystok maj 2017 baristacja 5
Oprócz kaw, można wybrać herbatę, czy soki, a także smoothie i koktajle. Łasuchy mogą poczuć się jak w raju – ciasta, ciasteczka, bezy czy drożdżówki – wszystko pachnie i wygląda tak pięknie, że mogłabym stać przy ladzie cały dzień 😛 Oprócz dań słodkich takich jak naleśniki dostępne są też wytrawne, między innymi sałatki, którą będziecie mogli zobaczyć niżej. Jedzenie i napoje są aromatyczne, świeże, a ceny – przystępne.
Michalina i Asia zdecydowały się na naleśniki ze słodkim serkiem i owocami (mmm, te jeżyny :D), Natalia wybrała sałatkę, Kamila postawiła na bezę, a ja, która niestety mleko musi obchodzić szerokim łukiem, wybrałam drożdżówkę z kajmakiem, posypaną kruszonymi migdałami i orzechami a także porzeczkową mrożoną herbatę.

spotkanie blogerek białystok maj 2017 baristacja 6
spotkanie blogerek białystok maj 2017 baristacja 7
Atmosfera była świetna – przez to, że było nas mniej każda mogła ze sobą porozmawiać. Poruszałyśmy i tematy blogowe, i prywatne, trochę ponarzekałyśmy, podzieliłyśmy się newsami – jak każde kobiety. Czas przy smakołykach i rozmowie mijał szybko, jak zawsze, kiedy znajdujemy się w doborowym towarzystwie. Cieszę się, że w Białymstoku spotkania organizowane są częściej, a sama idea widywania się w każdej porze roku jest świetna. Moim zdaniem integracja jest bardzo ważna – wbrew temu, o czym czyta się teraz w internecie blogi to nie tylko zawiść i zazdrość, ale także piękne chwile, możliwość spotkania cudownych osób i rozwijania nowych pasji. W tym wyścigu szczurów nie powinnyśmy o tym zapominać, a patrzenie na świat z pozytywnej strony na pewno wyjdzie nam na dobre.

spotkanie blogerek białystok maj 2017 baristacja 8
spotkanie blogerek białystok maj 2017 baristacja 9

W spotkaniu uczestniczyły:

spotkanie blogerek białystok maj 2017 baristacja 10
spotkanie blogerek białystok maj 2017 baristacja 11
spotkanie blogerek białystok maj 2017 baristacja 12
spotkanie blogerek białystok maj 2017 baristacja 13
Spotkanie miało nie obfitować w upominki, ale dziewczyny zaskoczyły nas drobnymi niespodziankami. W paczce znalazły się kosmetyki La Roche Posay – krem nawilżający Hydreane Legere – i antyperspirant z Vichy. Dodatkowo każda z nas została obdarowana Collagenem z witaminą C – nadal zastanawiam się, czy nie zacząć go stosować, ponieważ często mam problemy ze stawami, a i skóra powinna po nim lepiej wyglądać.
spotkanie blogerek białystok maj 2017 baristacja 14 la roche posay vichy

spotkanie blogerek białystok maj 2017 baristacja 15 collagen
Podobają Wam się takie kameralne spotkania? Często w nich uczestniczycie, czy to raczej rzadkość w Waszej okolicy?
Pozdrawiam :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *