BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI SUDIO SWEDEN | CZY WYGLĄD IDZIE W PARZE Z JAKOŚCIĄ?

sudio sweden vasa bla białe słuchawki bezprzewodowe

Hej!
Z muzyką jestem związana od dziecka – uwielbiałam jej słuchać, śpiewać i tańczyć. Niejednokrotnie wylądowałam przez to na zajęciach śpiewu, czy w chórku szkolnym, mam też nadzieję, że dostanę się do chóru uczelnianego – to nie lada osiągnięcie – w tym roku przyjęli bardzo mało kandydatów i mnie nie było w ich gronie – muszę próbować za rok 😛
Kiedy nadarzyła się okazja przetestowania kolejnych słuchawek – nie mogłam odmówić. Do tego takich słuchawek, które wizualnie są dopasowane do mojego gustu i telefonu 😀 Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat słuchawek bezprzewodowych VASA BLÅ od Sudio Sweden i obudowie na iPhone 6S – zapraszam!

sudio swened bezprzewodowe słuchawki vasa bla białe

Zaczniemy od najważniejszego, czyli od tego, jak te słuchawki grają. Jestem przyzwyczajona do dobrej jakości dźwięku, nigdy nie miałam jednak słuchawek z najdroższej półki cenowej, ale zazwyczaj wybierałam te, których brzmienie przypadło mi do gustu. VASA BLÅ dobrze odtwarzają zarówno wysokie jak i niskie dźwięki. Basy i soprany brzmią czysto i klarownie, naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Przez mnogość rozmiarów gumek, które można dopasować do szerokości kanału słuchowego, słuchawki dobrze wyciszają dźwięki pochodzące z zewnątrz, co sprawia, że jeszcze lepiej odbieramy to, co włączymy na telefonie. Mikrofon również działa bez zarzutu – rozmówca dobrze nas słyszy, my go również, co nie zawsze funkcjonuje tak dobrze w przypadku innych modeli słuchawek.

Oprócz samego dźwięku ważnym punktem jest też żywotność baterii.  Producent obiecuje, że słuchawki pozwolą nam cieszyć się ośmiogodzinnym słuchaniem muzyki i przyznam, że jest to wynik osiągalny. Nie wiem, ile dokładnie muzyki słucham, ale wiem, że spędzam 20 minut w autobusie jadąc z zajęć do domu, miałam tych kursów już kilkanaście, a słuchawki nadal działają – jeszcze ich nie ładowałam.

Co do samego wyglądu – słuchawki dostępne są w 4 kolorach, ja wybrałam jeden z najbardziej klasyczny – biały z dodatkami w odcieniu rose gold. Słuchawki mają dość krótki przewód, który nie plącze się na szyi czy torsie. Umieszczone są na nich dwa prostokątne słupki – jeden to akumulator, do którego możemy podłączyć kabel USB i naładować słuchawki, drugi to przyciski funkcyjne. Dodatki w kolorze różowego złota nadają ich wyglądowi niezwykłej elegancji. Do słuchawek dołączany jest pokrowiec zamykany na zatrzask który chroni je przed zniszczeniem podczas przenoszenia, np. w torebce.
bezprzewodowe słuchawki bluetooth vasa bla sudio sweden

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • Obudowa: materiał kompozytowy, aluminium
  • Wykończenie: wysoce wypolerowane metalowe krawędzie
  • Model: doszune, Bluetooth 4.1
  • Waga: 22 gram (obudowa)
  • Zasięg: 10 metrów
  • Żywotność baterii: 8 godzin (przy ciągłym użytkowaniu), 10 dni (rezerwy)
  • Czas ładowania: 10 minut (możliwość ponownego włączenia słuchawek), 120 minut (pełne naładowanie)

słuchawki bluetooth vasa bla bezprzewodowe sudio sweden

Jakie są instrukcje producenta co do włączania, wyłączania i parowania słuchawek z innymi urządzeniami?

Słuchawki bardzo łatwo można sparować z naszymi urządzeniami, przez
które chcemy odtwarzać muzykę. Aby połączyć się z naszymi urządzeniami
należy włączyć bluetooth w telefonie, laptopie czy tablecie, wystarczy
przytrzymać środkowy przycisk na słuchawkach przez 7 sek. zaświecą się
one na niebiesko a za chwilę na czerwono i w ten sposób nasze słuchawki
pojawią się na urządzeniu, z którym chcemy się połączyć. Aby włączyć i
wyłączyć słuchawki należy przytrzymać 3 sek. środkowy przycisk w
słuchawkach. Przy włączeniu nasze słuchawki będą świecić się z przerwami
na kolor niebieski a jeśli je wyłączymy zapali się dioda na czerwono
oraz będzie sygnalizował o tym krótki dźwięk , przez co bez żadnego
problemu będziemy wiedzieć, czy nasze urządzenie jest włączone czy też
wyłączone.
Słuchawki możecie kupić w 4 wariantach kolorystycznych:
– czarne,
– granatowe,
– białe,
– różowe
Na stronie Sudio Sweden znajdziecie również inne rodzaje słuchawek  między innymi przewodowe, czy nauszne.

słuchawki bezprzewodowe vasa bla sudio sweden

Cieszę się, że miałam możliwość przetestowania słuchawek Sudio Sweden. Znalazłam coś, co odpowiada nie tylko moim zmysłom estetycznym, ale uwalnia też dźwięk dobrej jakości, który sprawia, że słuchanie każdego rodzaju muzyki jest przyjemnością – od klasycznej, bo gitarowe riffy. Kabel często przeszkadzał mi w wykonywaniu codziennych czynności, a teraz pozbyłam się tego problemu 😀 Przy noszeniu tych słuchawek nie czuję dyskomfortu czy bólu w uszach, niestety z jednego kanału nadal potrafi mi czasem wypaść słuchawka – taki już mój urok, obojętnie jakich bym nie używała – i tak czasem mi się do zdarza. Przez to, że mają spory zasięg nie muszę mieć telefonu blisko przy sobie, przez co nie muszę się martwić, że mój iPhone znów zaliczy bliskie spotkanie z podłożem.
Etui do telefonu, które jest dołączone do słuchawek, jest wykonane z plastiku, na szczęście z dbałością o każdy szczegół – nie ma tu żadnych ostrych krawędzi czy niedoróbek. Fajnie się sprawdza, chociaż ja wolę te miękkie, słodkie obudowy – mam w sobie coś z dzieciaka 😛
Cieszę się, że do słuchawek został dołączony klips i pokrowiec – wiem, że ich nie zgubię i że nie zniszczą się tak szybko. Kabel jest szeroki, przez co bardziej odporny na przerwanie. Przyciski funkcyjne działają bez zarzutu, łączenie przez bluetooth również. 
#Sudio #SudioSweden #SudioMoments
Mam dla was zniżkę 15% na wszystkie produkty, które znajdziecie na stronie 
Kod zniżkowy dla was to : elfnaczi15

vasa bla sudio sweden słuchawki bezprzewodowe
 Co sądzicie o tych słuchawkach? Wolicie przewodowe czy wersję z kablem?
Pozdrawiam :*