YANKEE CANDLE | SUNSET BREEZE | NADMORSKIE KLIMATY?

Hej!
Jak obiecałam – tak robię – i dziś zapraszam Was na post o kolejnym wosku Yankee Candle. Już w poprzedniej recenzji wspominałam Wam, że wszystkie zapachy bardzo mi się spodobały, na razie nie zdecydowałam jednak, który zostanie moim ulubieńcem.
Tym razem przyszła pora na Sunset Breeze. Czy ten zapach rzeczywiście kojarzy mi się z nadmorskim zachodem słońca? A może mam z nim inne skojarzenia? Jeśli chcecie pozna odpowiedzi na te pytania – zapraszam dalej! 🙂 

Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu
soczystych owoców tropikalnych rozchodzących się w powietrzu w rytmie
morskich fal. Senset Breeze jest jak wieczorny spacer po plaży.
Przyznam szczerze, że obawiałam się, że zapach ten będzie bardzo podobny do poprzednika – Passionfruit Martini. Przecież tamten też kojarzył mi się z owocami tropikalnymi, a raczej nie należę do osób, które lubią mieć w swojej kolekcji duplikaty.
Aromat zaczął się unosić w całym pokoju nawet wtedy, kiedy wosk po prostu leżał na półce. Kiedy wrzuciłam go do kominka po całym domu rozszedł się piękny i ciepły zapach. Pierwsze, co przyszło mi na myśl – mango + ananas! Bardzo lubię owocowe połączenia i cieszę się, że ostatnio w zbiorach Yankee Candle mogłam znaleźć ich naprawdę sporo 😀
Po kilkudziesięciu minutach zapach trochę się zmienia, przeistacza w coś bardziej głębokiego i ciepłego. Za owocami kryje się otulająca nuta. Być może to bursztyny rozrzucone na dzikiej plaży? Ewentualnie piżmo? Ciężko jest mi go dokładnie zdefiniować. 
Jest to zapach, który na pewno zbierze spore grono wielbicieli. Mi bardzo przypadł do gustu i mógłby być kandydatem na kolejną świecę 😀 Znajdziecie go na goodies.pl w cenie 9 złotych 🙂

Z jakim zapachem kojarzą Wam się nadmorskie zachody słońca? Czy jesień to dla Was idealna pora, aby palić woski i świece?
Pozdrawiam :*

elfnaczi

Mam na imię Natalia i mam 22 lata. Uwielbiam fantastykę, dobrą czekoladę i puszyste koty. Na co dzień moją głowę zaprząta studiowanie medycyny (UMB), ale w wolnej chwili daję się ponieść fantazji i przenoszę się w świat kosmetyków.

Back to top