YANKEE CANDLE | ICICLES | Oczarował mnie jego kolor, a co z zapachem?

Yankee Candle zimowe woski Icicles
Hej!
Jednym  moich postanowień noworocznych był powrót do regularnego pisania postów. Niestety przeszkadza mi w tym choroba – męczy mnie już tydzień i nadal nie chce odpuścić ;/ Na niedzielę przypadł więc luźny post – taki, jaki zazwyczaj pojawia się w tym dniu tygodnia. Od poniedziałku ruszamy pełną parą! Mam na ten rok wiele planów, mam nadzieję, że chociaż część z nich uda mi się spełnić.
Bierzcie kawę, dobre ciacho i chodźcie przeczytać o kolejnym, zimowym wosku Yankee Candle. Dziś będę Wam pisać o mroźnym i nieoczywistym Icicles

Yankee Candle zimowe woski Icicles

Wosk z okolicznościowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic.
Aromat szeleszczący sosnowych gałęzi pokrytych lodem z nutami cynamonu.

Przyznam szczerze, że robiąc zamówienie ze świątecznymi woskami sięgnęłam po ten tylko z jednego względu – zauroczył mnie jego kolor i naklejka ze słodkim ptaszkiem. Słyszałam, że wiele osób zdecydowało się na niego właśnie z tego względu. 
Po przeczytaniu opisu nie do końca wiedziałam, czego mam się spodziewać. Obawiałam się, że zapach może przypominać łazienkowe odświeżacze, ale na szczęście to w ogóle nie miało miejsca.
Wosk szybko topi się w kominku i tutaj również widoczny jest jego atut w postaci koloru – świetnie prezentuje się w kominku i komponuje z wystrojem mojego pokoju. Zapachowi daleko jest do leśnego odświeżacza powietrza. Jest nieco tajemniczy. Przypomina mi mroźny poranek spędzony w głebi sosnowego gaju – wtedy, kiedy świeci mocne słońce, a oddech momentalnie zmienia się w chmurkę pary. Cynamon nie jest zbyt mocno wyczuwalny, ale nadaje temu zapachowi głębi i odrobiny ciepła. 
Jeśli chodzi o moje osobiste preferencje, to ten wosk zdecydowanie lepiej sprawdziłby się u mnie w Wigilię niż Christmas Eve. Mocniej kojarzy mi się on z zimową porą, mrozami i śniegiem. Pachnie naprawdę ładnie, a jego moc jest dość duża – aromat szybko rozniósł się po całym mieszkaniu. 
Nie spodziewałam się takiego efektu, ale ten wosk naprawdę mi się spodobał. Uważam, że przypadnie do gustu wielu osobom – w internecie przeczytałam wiele pozytywnych opinii na jego temat. Ładna etykietka zachęca do zakupu, a intrygujący opis rozbudza naszą ciekawość. 
Znajdziecie go na goodies.pl w cenie 7 złotych.

Yankee Candle zimowe woski Icicles

Przeczytajcie również posty o innych woskach z zimowych kolekcji:

Jaki zapach jest Waszym ulubionym w chłodne, zimowe dni? Czy Wam też spodobał się kolor i etykietka tego wosku? Czy kiedykolwiek wylądował on w Waszych kominkach?
Pozdrawiam :3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *