YANKEE CANDLE | WINTER GLOW | Iskrzące śnieżynki?

 Hu hu ha – hu hu ha – nasza zima zła! A tak naprawdę to powitanie nie pasuje, bo śniegu u mnie brak 😛
Niedzielną już tradycją na tym blogu stało się moje opisywanie wosków. Cieszę się, bo zmobilizowało mnie to do ich zużywania, a nie gromadzenia. Często zapominałam je palić, dokupowałam nowe i moja kolekcja nieźle się rozrosła. Teraz staram się to pozużywać, żeby mieć miejsce na nowe zapachy – już nie mogę doczekać się wiosennej kolekcji. Dziś chciałam pokazać Wam trzeci już zapach z kolekcji Yankee Candle Q4 – It’s fun outside and cosy inside, czyli Winter Glow. Czy ten zapach będzie przypominał mi iskierki padającego śniegu? Przekonacie się w dalszej części posta 🙂

Wosk ze świątecznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o
„chrupiącym” zapachu zamarzniętych gałęzi drzew i świerkowych igieł,
rozświetlonych bursztynowymi promieniami zimowego słońca.
Po ostatnim paleniu Bundle up obawiałam się, że będzie to bardzo podobny wosk – zapach świeży, czysty. Okazało się jednak, że mimo początkowych podobieństw są one zupełnie różne i doskonale uzupełniają zimową kolekcję. Winter glow jest subtelny, świeży, czysty. Ma w sobie delikatnie perfumeryjną nutę, ale według mnie mniej wyczuwalną niż w zielonym poprzedniku. Cudownie odświeża mieszkanie i nadaje mu eleganckiego wyrazu. 
Czy są w nim wyczuwalne bursztynowe promienie słońca? Przyznam szczerze, że jest w tym zapachu odrobina ciepła, ale nie można mylić jego ze słodyczą. Według mnie te nuty nadają mu trochę mniej surowego charakteru, co w tym wypadku jest plusem. Dzięki temu zapach wydaje się być bardziej przyjemnym i otulającym.
Jeśli chodzi o nuty drzewne – zapach zamarzniętych gałęzi i igliwia – Jest on wyczuwalny, ale nie są to w żadnym wypadku „łazienkowe kliamty” 😛 Wosk ten idealnie nadaje się do palenia teraz, podczas świątecznych porządków – jest to zapach czystości, dość ostry, ale nadal przyjemny dla nosa.
Znajdziecie go na goodies.pl w cenie 7 złotych. Niestety w tym momencie jest on niedostępny :C

Który wosk z zimowej kolekcji najbardziej przypadł Wam do gustu? Lubicie woski o zapachach czystości, świeżości?
Pozdrawiam :3

elfnaczi

Mam na imię Natalia i mam 22 lata. Uwielbiam fantastykę, dobrą czekoladę i puszyste koty. Na co dzień moją głowę zaprząta studiowanie medycyny (UMB), ale w wolnej chwili daję się ponieść fantazji i przenoszę się w świat kosmetyków.

Back to top