YANKEE CANDLE | CHRISTMAS EVE + życzenia świąteczne :3

Hej!
Wyszło jak wyszło, blogmas się zakończył. Przez ostatnie dwa dni miałam dużo pracy, umówioną wizytę u dermatologa i przygotowania do świąt. Nie trzeba jednak rozpatrywać tego, co złe i smutne, a cieszyć się pięknymi chwilami, które mieliśmy okazję przeżyć w mijającym roku. Zanim jednak przejdę do życzeń, chciałam Wam dzisiaj opowiedzieć o wosku Yankee Candle, który idealnie wpisuje się w wigilijny klimat, bo właśnie tak brzmi jego nazwa – Christmas Eve. Chodźcie dalej 😉

 Wosk z okolicznościowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwalne aromaty: słodkie śliwki, owoce kandyzowane.

Ten wosk przygotowałam specjalnie na 24 grudnia. Christmas eve według mnie nie jest zapachem typowo świątecznym. Są inne, które bardziej oddają klimat Bożego Narodzenia. Dla mojego nosa nie jest niczym charakterystycznym – nie potrafię określić go, ani porównać z niczym konkretnym. Według producenta powinien być to zapach słodkich śliwek i owoców kandyzowanych. Spodziewałam się właśnie takiej kombinacji, ale niestety się rozczarowałam.

Na sucho wosk pachniał ładnie, słodko, wielowymiarowo, po rozpaleniu natomiast stracił w moich oczach – stał się płaski i bez wyrazu. Czuję w nim bezkształtną , słodką masę, która nijak nie kojarzy mi się z Wigilią. Jest ciepły i otulający, ale też intensywny. Jego czerwony kolor idealnie pasuje do świątecznych dekoracji.
Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat myślałam, że będzie to wosk idealny na świąteczne dni. Albo jest coś nie tak, z moim nosem, albo po prostu nie jest to aromat dla mnie.
Pewnie więcej po niego nie sięgnę – niestety nie jest to zapach dla mnie :C Odrobinę się rozczarowałam, ale zostało mi go jeszcze odrobina – poczekam trochę i dam mu drugą szansę. Może wtedy zmienię zdanie na jego temat? Znajdziecie go na goodies.pl w cenie 7 złotych. 
Na sam koniec chciałam Wam życzyć pięknych i cudownych Świąt
spędzonych w rodzinnej, ciepłej atomosferze.
Spełnienia wszystkich marzeń, nawet tych najskrytszych.
Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności, bo to w naszym życiu jest najważniejsze.
 Energii i motywacji do działania w Nowym Roku, aby wszystkie cele, jakie sobie postawicie
były  możliwe do zdobycia.
 Wszystkiego, czego sobie zamarzycie w tym roku życzy Wam
 

elfnaczi

Mam na imię Natalia i mam 22 lata. Uwielbiam fantastykę, dobrą czekoladę i puszyste koty. Na co dzień moją głowę zaprząta studiowanie medycyny (UMB), ale w wolnej chwili daję się ponieść fantazji i przenoszę się w świat kosmetyków.

Back to top