INSTADRUK | Czy jestem zadowolona z zamówienia?

Nie wiem czy wiecie, ale lubię robić zdjęcia na Instagrama. Do niedawna nie miałam zbyt dobrego aparatu w telefonie i to mnie smuciło, jednak nie stawało na przeszkodzie w tworzeniu dla Was (i dla mnie – na pamiątkę) klatek i z ważnych dla mnie okazji i codziennego życia. Ostatnio na Facebooku pojawił mi się post z promocją -50% na Instadruk.pl. Postanowiłam pierwszy raz wywołać kilka swoich zdjęć z Insta. Dzisiaj opowiem Wam kilka słów o tym zamówieniu, a na koniec odpowiem na pytanie, czy było warto 😉 Jeśli jesteście ciekawi – zapraszam dalej. Post nie będzie długi, bo niestety słabo się czuję :C

Mogłam zdecydować się na duże lub małe kwadraty. Wybrałam te pierwsze, ponieważ nie lubię miniaturowych zdjęć – wolę dokładniej widzieć, co jest na nim uchwycone, a w malutkim formacie czasem jest to utrudnione. Regularna cena pakietu, to 50 złotych za 24 (lub 48 jeśli wybierzemy mniejszy rozmiar) kwadracików ze zdjęciami. 
Z racji promocji zapłaciłam 25 zł, czyli w przeliczeniu na jedno zdjęcie – nieco ponad złotówkę. Czy to dużo? Wydaje mi się, że tak. Fotograf weźmie złotówkę za wywołanie dość dużego zdjęcia. O oryginalnej cenie nie mówię, bo jest dla mnie stanowczo za wysoka. 
Co do jakości samych zdjęć – wszystkie są równo wykadrowane i wycięte. Rozmiar jednej kostki to 10×10 centymetrów. Papier, na jakim wydrukowana jest fotografia jest śliski, ale nie błyszczący. Nie jest też zbyt twardy – powiedziałabym, że jego gramatura jest dużo niższa od standardowych klatek od fotografa. Sama jakość wydruku niestety u mnie na minus. Rozumiem, że instagramowe filtry psują zdjęcia, na niektórych pojawia się ziarno, na innych coś się rozmarze, zatrze, ale po zdjęciach za taką kasę oczekiwałam lepszego wykonania. Kolory są średnio odwzorowane i część zdjęć straciła przez to pewien klimat, magię.
Podsumowując – z zamówienia jestem średnio zadowolona. Zdjęcia mi się podobają, ale jak to mówią szału nie ma – nic mi nie urwało 😛 Drugi raz nie kupię :C Razem z przesyłką 24 fotografie kosztowały 35 złotych, czas realizacji zamówienia był dosyć szybki – drukowanie zdjęć trwało 2-3 dni. Znalazłam stronę, na której za 35 złotych (+10 przesyłka) kupimy pakiet aż 80 zdjęć! To ponad 3-krotnie więcej! Następnym razem spróbuję tam – mam nadzieję, że jakość będzie lepsza…

Lubicie robić zdjęcia na Instagrama? Korzystaliście kiedyś z możliwości ich wydrukowania? Co sądzicie o tej jakości?
Pozdrawiam :3