YANNKE CANDLE | Baobaby, sawanna i ciepłe słońce – wosk Serengeti Sunset

 Hej!
Nie wiem jak u Was, ale na mazurach pogoda wariuje – co minutę zmienia się ze słonecznej, an pochmurną. Takie uroki jesieni 😛 Cieszę się, że nie spadł jeszcze śnieg i temperatury ciągle są powyżej zera – nawet w nocy.  Brakuje mi jednak kolorowych liści na drzewach, ciepłych dni, takiej prawdziwej, polskiej jesieni. Postanowiłam więc zaprosić ją do domu i zapalić wosk w przepięknym, pomarańczowym kolorze – Serengeti Sunset. Czy dzięki niemu przeniosłam się do Afryki, pod baobaby? Dowiecie się w dalszej części posta 🙂

Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii
Classic. Uwodzicielski aromat słodkich owoców, cytrusów, kwiatów lotosu i
bursztynu przenoszący nas na afrykańskie Serengeti o zachodzie słońca.
Czytając o tym zapachu miałam na myśli coś słodkiego, przełamanego delikatną, ciepłą, kwiatową nutą. Nie do końca wiedziałam, jaki może być tego finalny efekt, ale spodziewałam się jednego – albo będzie ciekawy i dość świeży, albo tak słodki, że nie będę się w stanie z nim polubić. Wąchając go przez folię nie mogłam doszukać się konkretnego zapachu – tarteletka przyjechała do mnie razem z innymi woskami i tamte przyćmiły jej aromat. Zaryzykowałam i wrzuciłam 1/3 to miseczki kominka. Zapach szybko się uniósł i rozwinął. Najpierw wyczuwałam w nim słodkie owoce złamane delikatnie cytrusami, później zapach stał się o wiele głębszy – myślę, że aromat kwiatów i bursztynu stał się bardziej intensywny. Nie pachnie bardzo intensywnie, ale miłym umilaczem, który będziemy wyczuwać w tle. Bardzo się z nim polubiłam i utwierdziło mnie to w przekonaniu, ze kolekcja Q3 jest naprawdę udaną kompozycją zapachów. Czy przeniosłam się do Afryki? Myślę, że jest w tym aromacie wyczuwalna nuta ciepłego, nagrzanego zachodzącym już słońcem, piasku. Kwiaty i bursztyny nadają mu wielowymiarowości i przełamują słodycz perfumeryjną nutą. 
Ten wosk Yankee Candle bardzo mi się spodobał. Może nie trafi do grona ulubieńców, ale chętnie do niego wrócę 🙂 Znajdziecie go na goodies.pl w cenie 7 złotych.
Przemawia do Was ten zapach? Zapaliłybyście go jesienią, aby nadać wnętrzu ciepłego charakteru?
Pozdrawiam :3

elfnaczi

Mam na imię Natalia i mam 22 lata. Uwielbiam fantastykę, dobrą czekoladę i puszyste koty. Na co dzień moją głowę zaprząta studiowanie medycyny (UMB), ale w wolnej chwili daję się ponieść fantazji i przenoszę się w świat kosmetyków.

Back to top