ODŻYWKA DO RZĘS BODETKO LASH | Efekty po 2 miesiącach kuracji

Hej dziewczyny!
Niedawno pisałam o rozpoczęciu mojej kuracji nową odżywką do rzęs. Czas szybko leci i dziś chciałabym się z Wami podzielić efektami, jakie udało mi się uzyskać po dwóch miesiącach regularnego stosowania specyfiku. Moje rzęsy po lecie wymagały wzmocnienia, więc ochoczo wzięłam się do testów. Jeśli jesteście ciekawi, jak serum sprawdziło się u mnie zapraszam do dalszej części posta 🙂

Pierwszy miesiąc stosowania przyniósł efekty, jakich oczekiwałam. Moje rzęsy nadal były dużo dłuższe niż te sprzed stosowania odżywek. Do tego były elastyczne, sprężyste i gładkie. Ładnie lśniły i nie było mowy o łamaniu czy nadmiernym wypadaniu. Na górnej powiecie pojawiło się też kilka nowych rzęs, które na początku były króciutkie, z czasem jednak ich długość wyrównała się z pozostałymi. 
Mniej więcej dwa – trzy tygodnie temu, czyli mniej więcej po 1,5 miesiąca stosowania odżywki moje oczy zaczęły się buntować. Po posmarowaniu górnej linii rzęs odczuwałam dyskomfort w postaci uczucia ciała obcego pod powieką. Rano natomiast budziłam się z delikatnie opuchniętymi oczami, które były przekrwione i mocno łzawiły. Po założeniu soczewek praktycznie płakałam – musiałam poleżeć chwilkę z zamkniętymi oczami, żeby wszystko wróciło do jako takiego stanu. Gałka oczna była podrażniona, spojówki bardzo czerwone, wręcz nadwrażliwe. Moje oko negatywnie reagowało na jakiekolwiek mocniejsze światło.
Używałam już innej odżywki do rzęs i podobne skutki uboczne się wtedy nie pojawiły. Niestety mimo zadowalających efektów jestem zmuszona odżywkę odstawić. Mam dużą wadę wzroku, na co dzień noszę soczewki lub okulary i nie mogę sobie pozwolić na lekceważenie podobnych objawów. Zdrowie jest dla mnie jednak ważniejszą kwestią niż lepszy wygląd.

Trzecie zdjęcie jest lekko prześwietlone – to dlatego rzęsy wydają się być takie rzadkie. Zostały pomalowane jedną warstwą tuszu Loreal Volume Million Lashes So Couture.
Czy któraś z Was spotkała się z podobnymi objawami po używaniu odżywek do rzęs? Co sądzicie i stanie moich?
Pozdrawiam 🙂

elfnaczi

Mam na imię Natalia i mam 22 lata. Uwielbiam fantastykę, dobrą czekoladę i puszyste koty. Na co dzień moją głowę zaprząta studiowanie medycyny (UMB), ale w wolnej chwili daję się ponieść fantazji i przenoszę się w świat kosmetyków.

Back to top