MERZ SPECIAL | Połowa kuracji za mną

Hej dziewczyny!
Ostatnio wspominałam Wam, że nie jestem zadowolona ze stanu swojej cery. Miało to związek z częstą zmianą wody i klimatu, teraz na szczęście wszystko wraca do normy 🙂 Nie wspomniałam jednak o stanie moich paznokci. O włosach też nic nie mówiłam, w tym miesiącu nie przygotowałam nawet włosowej aktualizacji. Jeśli więc jesteście ciekawi jak sprawdza się u mnie suplement diety Merz Special Dragges – zapraszam do dalszej części posta.


Pełna kuracja suplementem trwa 3 miesiące. Ja jestem już na półmetku i mogę Wam co nieco opowiedzieć o efektach, jakie udało mi się zauważyć. Podzieliłam cały tekst na 3 kategorie, aby każda z Was mogła szybko znaleźć to, czego szuka.

PAZNOKCIE

Tutaj suplement zadziałał najlepiej. Paznokcie nie rozdwajają się aż tak mocno, dość szybko rosną i są o wiele twardsze niż przed stosowaniem. Rosną jasne, bez przebarwień, koniec paznokcia też jest ładnie wybielony. Paznokcie mniej się kruszą i łamią, chociaż nie są jeszcze w idealnej kondycji. Warto dodać, że nie mam większych problemów ze skórkami.

WŁOSY

Włosy są gładkie i miękkie a końcówki nie rozdwojone. Niestety wypadają tak samo jak przed rozpoczęciem kuracji, a to właśnie na zmniejszeniu tego problemu najbardziej mi zależało. Może efekty zobaczę dopiero za miesiąc lub po zakończeniu suplementacji.

CERA

Moja cera była w złym stanie, głównie przez zmianę wody i klimatu. W domu sytuacja momentalnie się poprawiła i teraz leczę tylko to, co zdążyło wyjść na wierzch. Przebarwienia są mniejsze, a te nowo powstające zdecydowanie jaśniejsze. Zauważyłam też ujednolicenie kolorytu mojej skóry.

Ogólnie oceniam działanie suplementu na dobre. Jestem zadowolona z tego, jak zadziałał na moje paznokcie i skórę. Mam nadzieję, że pomoże mi również z problemem wypadania włosów.

Stosowałyście? Jak oceniacie jego działanie?
Pozdrawiam 🙂