Wakacyjny ratunek dla włosów i paznokci – suplementacja Merz Special

Hej wszystkim!
Dzisiaj wpadam tylko na chwilkę, bo w sobotę wyjeżdżam i mam naprawdę mocno napięty grafik 😀 Chciałam Wam coś zakomunikować, żebyśmy razem mogły zastanowić się nad efektami pewnego suplemntu. Niedawno odezwała się do mnie przedstawicielka firmy Merz Special z zapytaniem, czy nie chciałabym przetestować ich suplementu, ptrzyjmując oczywiście pełną kurację. 
Z suplementami byłam, jestem i będę na bakier – musiałam się poważnie zastanowić nad tym, czy zgodzić się, czy jednak napisać wiadomość odmowną. Nie jestem jakoś bardzo za chemiczną suplementacją, ale nie brałam nigdy podobnych specyfików (raz 2 miesięczna kuracja Biotebalem na 20 lat życia :P), postanowiłam więc spróbować swoich sił 😀
Miałam już kilka propozycji współpracy z firmami produkującymi suplementy diety, jednak odmówiłam z prostych przyczyn – nie myślałam, że się sprawdzą, bo takie produkty nigdy nie sprawiłu u mnie cudów – wręcz przeciwnie – czasem borykałam się z negatywnymi skutkami. Tu jednak znalazłam w internecie wiele pozytywnych opinii, postawnowiłam więc zaryzykować i przekonać się o tym na własnej skórze.

Obecnie stan moich włosów jest dobry – nie są zniszczone, tylko końce potrzebują skrócenia, ale w tym celu wybieram się z wizytą do fryzjera. Jeśli chodzi natomiast o wypadanie – problem nasilił się szczególnie w okresie letniej sesji – poziom stresu znacznie wzrósł i nie dziwię się, że takie sa tego skutki.
Z paznokciami jest natomiast o wiele gorzej – łamią się, kruszą rozdwajają. Nie jestem w stanie zahodować ich do takiej długości, jakiej bym chciała. Mam nadzieję, że wtej kwestii suplement najbardziej mi pomoże.
Skóra, jak to skóra – przed miesiączką pojawiło się u mnie kilka wyprysków, teraz pozostały po nihc tylko nieestetycne, czerwone blizny, które będą blaknąć w najbliższym czasie. Zaskórników mam najwięcej na brodzie, nosie i przodzie policzków (w okolicach nosa, a raczej po jego bokach). Tutaj nie liczę na efekt wow, ale może uda się coś wskórać 😀

Pełna kuracja będzie trwać 3 miesiące, a ja codziennie będę przyjmować 2 tabletki tego specyfiku – jedną rano i kolejną wieczorem. Mam nadzieję, że przy mniejszym stresie, większym odpoczynku i ogólnie zdrowszym stylu życia Marz Special pomoże mi w walce z niedoskonałościami.

Miałyście okazję brać te tabletki? Popieracie suplementację tabletkami, czy podchodzicie do tego sceptycznie – tak jak ja?
Pozdrawiam :3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *