PALANGA | Podsumowanie w zdjęciach wakacyjnego wyjazdu na Litwę

Hej kochane!
Dzisiaj post typowo zdjęciowy – byłam w OKE na wglądzie do swojej maturalnej pracy i nie mam za bardzo czasu :C W poniedziałek wyjeżdżam do Niemiec, więc sprężam się z przygotowaniami na inne ważne dla mnie wydarzenia i mam napięty grafik 😀 Postanowiłam podsumować mój poprzedni wyjazd na Litwę. Zdjęć nie mam zbyt wiele, postanowiłam w końcu odpocząć, a nie skupiać się tylko na fotografowaniu, pisaniu w tym czasie postów czy innych tekstów. 
Moje plany się sprawdziły i wróciłam z naładowanymi akumulatorami. Dodatkowo spaliłam się na słońcu na raka i jak nigdy – zbrązowiałam :O Nie jestem już więc takim bladzioszkiem i muszę przyzwyczaić się do swojej nowej skóry 😛 Nawet podkład stał się dla mnie odrobinę za jasny i chyba będę musiała wykombinować coś nowego. 
Jeśli chodzi o sprawy techniczne – mój komputer poszedł do naprawy – grzeje się niemiłosiernie, wydajność jest słaba, mikrofon szwankuje od samego początku a ostatnio zaczął migać mi ekran – coś nie tak jest z kablem od ekranu LCD. Takie rzeczy nie powinny dziać się z kilkumiesięcznym sprzętem :C Mam nadzieję, że niedługo wróci do mnie z powrotem, bo na starym nie mam takiego pola do popisu i możliwości do działania. 
Wracając jednak do głównego tematu – zapraszam Was do oglądania zdjęć :3 Nie są jakieś spektakularne, ale mam nadzieję, że się spodobają.  Pod niektórymi umieszczę podpisy – wakacje były naprawdę super, potrzebowałam takiego odpoczynku i czuję się teraz o wiele lepiej!

Lądu nie widać – można płynąć do Szwecji, tylko trzeba uważać, żeby nie pomylić kierunków 😀

Po 6 godzinnej podróży, praktycznie bez makijażu i z potarganymi włosami, ale ważne że na plaży 😀

Ten statek był naprawdę uroczy 😀 Nic, tylko wsiąść i odpłynąć 😀

Woda, woda, woda 😀

Prawie jak z reklamy szamponu do włosów xD

Pierwszego dnia nie pozostało mi nic innego jak świecić bielą swojego ciała na plaży 😀

Restauracja z królikami na dachu 😀 Jak na złość wszystkie się pochowały :C

 

Takie siedzisko mogłabym mieć u siebie w ogrodzie! 😀

Parówki na słońcu 😀

Tatuaże z Biedronki prezentują się naprawdę fajnie 😀

Ostatniego dnia było bardzo wietrznie, ale nie przeszkadzało nam to w podróży po plaży

Lubicie zachody słońca nad morzem? Jak pogoda u Was? Da się opalać? 😀
Pozdrawiam cieplutko :3

elfnaczi

Mam na imię Natalia i mam 22 lata. Uwielbiam fantastykę, dobrą czekoladę i puszyste koty. Na co dzień moją głowę zaprząta studiowanie medycyny (UMB), ale w wolnej chwili daję się ponieść fantazji i przenoszę się w świat kosmetyków.

Back to top