[ZAPACHY] Wosk Yankee Candle – Red Raspberry

Hej wszystkim!
Strasznie się czuję, ale w przerwie między braniem tabletek i zmuszaniem się do jedzenia postanowiłam napisac dla Was krótkiego posta. Wybaczcie mi jakość zdjęć, ale pochodzą one z telefonu – nie miałam wtedy innej możliwości wykonania tych obrazków. Dawno nie było na blogu nic o woskach Yankee Candle, dlatego postanowiłam przedstawić Wam jeden z zapachów z walentynkowej kolekcji, który nosi nazwę Red Raspberry. Zamówiłam go już jakiś czas temu na stronie sklepu goodies.pl Jeśli jesteście ciekawi mojej opinii na jego temat zapraszam do dalszej części posta 🙂

Zacznę może od tego, że przez zakupem przeczytałam na temat tego wosku wiele niepochlebnych opinii. Kilka osób zaznaczało, że zapach jest tak słodki, że nie da się go po prostu ot tak palić. Na początek przyjrzyjmy się temu co o tym wosku mówi nam producent.
Wosk z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. 
Wyczuwalne aromaty: dojrzałe maliny.

Jeśli chodzi o mnie to nie mogłam doczekać się momentu odpalenia tego wosku. Lubię owocowe zapachy, są u mnie na podium, czy to jeśli chodzi o świece, woski, czy nawet perfumy. Z ekscytacją wyciągnęłam więc ostatnio tą małą tartę i… Właśnie – moja opinia nie będzie odmienna od tych, o których wspomniałam Wam w akapicie wyżej. Jeśli chodzi o intensywność wydzielanego zapachu, mogę wrzucić ten wosk do kategorii tych mocno pachnących. Zapach jest uwalniany w ciągu 2 paleń (2 tealightów), czyli około 7-8 godzin. Jak dla mnie jest to długi okres. Muszę jednak zgodzić się z opiniami innych blogerek. Zapach ten jest tak słodki, że aż momentami mdły. Na pewno zyskuje podczas drugiego palenia, kiedy nie jest on już tak mocno wyczuwalny i kiedy aromat delikatnie osłabnie. Oczekiwałam tutaj słodyczy przełamanej kwaskowatością tych owoców, niestety zawiodłam się. Wosk wypaliłam cały, ale musiałam dzielić go na mniejsze porcje i robiłam to zawsze przy otwartym oknie.
Podsumowując – spodziewałam się efektu wow i niestety się zawiodłam. Myślałam, że tarteletka trafi na listę moich ulubionych zapachów, ale tak się nie stało. Wosk tradycyjnie kosztuje 7 złotych i możecie znaleźć go [TUTAJ]. Jeśli jesteście zainteresowani innymi produktami Yankee Candle, wpadajcie na stronę goodies.pl Często można tam znaleźć promocje (zapachy mięsiaca) czy kody na darmową przesyłkę 🙂
Miałyście okazję palić ten wosk? Też  Was tak bardzo rozczarował? :C

Pozdrawiam :3

elfnaczi

Mam na imię Natalia i mam 22 lata. Uwielbiam fantastykę, dobrą czekoladę i puszyste koty. Na co dzień moją głowę zaprząta studiowanie medycyny (UMB), ale w wolnej chwili daję się ponieść fantazji i przenoszę się w świat kosmetyków.

Back to top