Moje rzęsy po 3 miesiącach stosowania odżywki Long 4 Lashses.

Hej!
Niedawno minął 3 miesiąc odkąd stosuje odżywkę Long 4 Lashes i chciałam podzielić się z Wami kolejnymi faktami i opiniami o niej. W końcu zdjęcia moich oczu wyszły w miarę normale, nie mam tylko godnych przeciwników z poprzedniego miesiąca, z którymi mogłabym przeprowadzić konfrontację 😛 Pokażę Wam więc inny kolaż, który pokaże, że coś się jednak na powiece zadziało. Jeśli jeseście ciekawi moich przemyśleń – zapraszam do dalszej części posta :3

Jeśli chodzi o stosowanie nadal udało mi się utrzymać systematyczność smarowania lini rzęs tym serum. W przeciągu 3 miesięcy zapomniałam o tym tylko raz, więc uważam, że to naprawdę fajny wynik. Rzęsy znowu bardziej się zagęściły i delikatnie wydłużyły, jednak w porównaniu do poprzedniego miesiąca długość ta nie jest spektakularna. Włoski nadal są jasne na końcach, przez co wydają się być troszeczkę krótsze. Zauważyłam również, że szybciej rosną też moje dolne rzęsy – niektóre zaczynają dotykać okolicy pod oczami gdy je pomaluję. Warto również wspomnieć, że rzęsy są bardziej błyszczące i elastyczne oraz nie wypadają zbyt mocno. Delikatnie się też podkręcają, jest to szczególnie widoczne rano, przed umyciem buzi.
Skutków ubocznych nie zauważyłam. Zaczęła pojawiać się delikatnie ciemniejsza linia w okolicy, w której nakładam odżywkę. Oczy są czasem bardziej przekrwione, czasem mniej, ale jest to bardziej wynik noszenia soczewek i siedzenia w nich do późna niż samej odżywki. Kurację będę stosowała do momentu aż się nie skończy, później, żeby podtrzymać efekt przeniosę się na olejek rycynowy albo wypróbuję regenerum do rzęs, które podobno nie wydłuża i nie zagęszcza, ale za to ładnie peilęgnuje nasze włoski.
Lewa strona – przed rozpoczęciem kuracji
Prawa strona – zdjęcie z dzisiaj, po 3 miesiącach używania Long 4 Lashes
Co sądzicie o efektach? Widzicie jakąś różnicę?
Pozdrawiam :3
Proszę również o wypełnienie krótkiej ankiety na temat komentowania wpisów na moim blogu! Dziękuję!

elfnaczi

Mam na imię Natalia i mam 22 lata. Uwielbiam fantastykę, dobrą czekoladę i puszyste koty. Na co dzień moją głowę zaprząta studiowanie medycyny (UMB), ale w wolnej chwili daję się ponieść fantazji i przenoszę się w świat kosmetyków.

Back to top