[WŁOSOWA AKTUALIZACJA] 3 miesiace po keratynowym prostowaniu / Marzec ’15

Bez flasha.

 Hej wszystkim!

Zapraszam Was dzisiaj na kolejną włosową aktualizację, mam nadzieję, że się Wam spodoba, gdyż w tym miesiącu naprawdę intensywnie dbałam o pielęgnację moich kosmyków. Wydaje mi się nawet, że ich stan znacząco się poprawił – są bardziej lśniące, gładsze, nie mam problemu z ich zdyscypilonowaniem a do tego nie pojawiało się ich na szczotce tak dużo. Do tego zauważyłam poprawę w ich elastyczności, co bardzo mnie cieszy, chociaż ostatnio nie miałam z tym większych kłopotów. Nadal myłam je co 2 dni, niestety na 3 dzień są one nie do życia 😛 Zdarzyło mi się kilka razy suszyć włosy suszarką (niestety mam tylko małą, podróżną, niewyposażoną w chłodny nawiew :C). Raz myłam włosy szamponem z SLS, gdyż miałam wrażenie, że delikatni przedobrzyłam z emolientami – włosy strączkowały się i nie wyglądały korzystnie 😛 Teraz jednak wszystko wróciło do normy i mam nadzieję, że stan moich włosów Wam się spodoba 😀 Na skalp nakładalam i wcierałam Jantar, przez 3 tygodnie, aby zniwelować wypadanie włosów i przyśpieszyć trochę ich wzrost. Co do końcówek – są równiutkie i całe, nie zauważyłam jakichś rozdwojeń. Jak widać efekt po prostowaniu nadal jest widoczny na włosach, a minął już 3 miesiąc od mojej wizyty u fryzjerki – zapewniała ona że utrzyma się on od 3 do 6 miesięcy – zobaczymy 😀

Z flashem.

Niżej macie spis produktów, które używałam w tym miesiącu:
Szampony – Alterra Granat i Aloes, szampon dla dzieci Hipp i raz Farmona z czarną rzepą.
Odżywki – Biovax Naturalne Oleje i Biovax Keratyna + Jedwab bez spłukiwania codziennie rano przed czesaniem włosów (w dzień mycia po myciu a na drugi dzień nie używałam jej już na włosy aby za bardzo ich nie obciążyć).
Maski – Kallos Algae, Kallos Color, Kallos, Keratin, Serical – Crema al latte, Biovax Keratyna + Jedwab i Biovax do włosów zniszczonych, osłabionych i skłonnych do wypadania – na zmianę, Biovaxy często w weekendy, żeby potrzymać je na włosach dłużej niż  minut 😛
Oleje – Olej kokosowy, Alterra papaja i  migdał i Alterra limonka i oliwka – włosy olejowałam praktycznie przed każdym myciem, opuściłam ten „rytuał” tylko 3 razy.
Inne – Tangle Teezer, szczotka z naturalnego włosia, wcierka Jantar.
Co sądzicie o moich włosach? Podoba się Wam efekt?

Pozdrawiam :3
Kto chętny na 500 mililitrowe Biovaxy – promocja w Super – Pharm! 😀
Mam jeszcze jeden dylemat i proszę Was o podzielenie się ze mną opinii na ten temat. Chciałabym wprowadzić Top komentatorów na bloga, aby potem móc jakoś nagradzać te osoby w konkursach czy rozdaniach za to, że mnie wspierają. Jednak żeby to zrobić musiałabym zmienić system wprowadzania komentarzy, a to spowodowałoby, że zniknęłyby wszystkie dotychczasowe – warto poświęcić je dla tego gadżetu czy nie? Sama gryzę się z tym już kilka dni.

elfnaczi

Mam na imię Natalia i mam 22 lata. Uwielbiam fantastykę, dobrą czekoladę i puszyste koty. Na co dzień moją głowę zaprząta studiowanie medycyny (UMB), ale w wolnej chwili daję się ponieść fantazji i przenoszę się w świat kosmetyków.

Back to top