[ZAPACHY] Wosk Yankee Candle Bahama Breeze

Hejo!
Sylwestre już za nami, święta też i można zwolnić tempo w nowym, 2015 roku. Miałam tyle planów, tyle nauki, ale jak zwykle wszystko zostało w sferze „To do list” 😛 Nie ma jednak co płakać, po prostu od jutra trzeba wziąć się do roboty 😛 Wiedza potrzebna na kolokwia sama się nie przyswoi 😀
Przechodząc jednak to głównego tematu tego posta chciałam Wam opowiedzieć o kolejnym wosku Yankee Candle czyli o Bahama Breeze. Jest to wosk z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwam w nim aromaty soczystego grejpfruta, ananasa i mango. Jest to zapach bardzo soczysty, słodki, ale ma w sobie odrobinę kwaskowości.

Zapach ten kojarzy mi się z latem, wakacjami na rajskiej wyspie i to jest własnie pora roku w której najczęściej gości on w moim kominku. Dlaczego piszę o nim zimą? Bo świetnie odświeża mieszkanie i naładowuje mnie pozytywną energią. Ja zapach wyczuwam przez około 6-8 godzin, czyli podczas palenia dwóch tealightów. Zapach jest mocny, szybko roznosi się po całym pomieszczeniu i długo się w nim utrzymuje. Jest to kolejny ulubieniec, z którego nie zrezygnuję.

Niedawno wspomniano w Internecie, że podobno ma zostać wycofany, ale jak na razie widziałam go we wszystkich sklepach internetowych. Mam nadzieję, że to tylko pogłoska i taki fakt wcale nie nastąpi. Kupiłam go na goodies.pl.Lubicie woski Yankee Candle? Jakie aromaty przemawiają do Was najbardziej?
Pozdrawiam :3

elfnaczi

Mam na imię Natalia i mam 22 lata. Uwielbiam fantastykę, dobrą czekoladę i puszyste koty. Na co dzień moją głowę zaprząta studiowanie medycyny (UMB), ale w wolnej chwili daję się ponieść fantazji i przenoszę się w świat kosmetyków.

Back to top