[RECENZJE] Chusteczki zmywające lakier z paznokci od JELID

Hej wszystkim!
Początek roku delikatnie nieciekawie się u mnie zaczyna bo od oczoraj walczę z grypą, gorączką i bólem gardła. Może nie jest to grypa, ale naprawdę na zwykłym przeziębieniu się nie zakończyło :C Myślałam już, że tej zimy mnie nic nie ruszy, bo jak na razie byłam w kwestii chorób nietykalna 😛 Los jednak chciał inaczej i muszę się zmagać z tymi nieporządanymi objawami.
Mam nadzieję, że dla Was ten styczeń będzie przyjemniejszy i nie będziecie musieli narzekać jak ja ( jak jakaś stara babcia) na ból pleców 😛 Dzisiejszym gwoździem programu będą chusteczki do zmywania lakieru do paznokci od firmy JELID. Dostałam je do przetestowania jeszcze przed wprowadzeniem na rynek jak wiele innych blogerek i w końcu nadszedł czas bym podzieliła się z Wami moją opinią. Jeśli jesteście ciekawi co o nich sądzę, zapraszam Was do kolejnej części posta.
Chusteczki zapakowane są w białym, estetycznym, kartonowym pudełeczku na którym znajdują się różowe napisy. Całość jest dobrze widoczna, napisy czytelne. W opakowaniu znajduje się 50 chusteczek. Waciki pakowane są pojedynczo. Cena takiego kartonika to około 20 złotych, a pojednczego wacika – 50 groszy.
Waciki nie zawierają acetonu i są nasączone olejkiem, który natłuszcza paznokcie i pielęgnuje skórki. Lakier zmywa się dość łatwo, nie testowałam ich na brokatowym lakierze, ale z tym mam nawet problem przy zmywaczu z acetonem 😛 Ogólnie ich używanie jest przyjemne, mi nie pasuje do końca zapach samego olejku – dla mnie jest to coś na kształt róży, a tego zapachu w kosmetykach nie toleruję. 

Ostatnia już sprawa, jaką chciałam poruszyć. to fakt, czy chusteczki naprawdę zmywają 10 paznokci jak to obiecuje nam producent. Testowałam je na lakierach i jasnych i ciemnych i muszę przyznać, że z tymi pierwszymi radzą sobie one lepiej niż z drugimi o jakich wspomniałam. Kiedy mamy pomalowane pazurki jasnym lakierem jedną chusteczką zmyjemy nawet do 7-8 paznokci, natomiast przy mocno nasyconych barwach ta liczba waha się w granicach 5-6. Więc i tak wychodzi na to, że na obie dłonie musimy zużyć dwie chusteczki.

Czy kupiłabym te chusteczki sama? Myślę, że gdybym musiała wyjechać na dość długo a miałabym ograniczone pole do popisu przy pakowaniu się i układaniu bagażowego planu na pewno ten produkt byłby fajnym gadżetem. Na codzień jednak nie sprawdza się już tak świetnie z jednego powodu – jest to jednak dość wysoki koszt w porównaniu ze zwykłym zmywaczem. Moja ocena zależy więc od tego, w jakiej sytuacji bym się znalazła, myślę jednak, że dałabym im szansę bo to ciekawy produkt, przydatny szczególnie w podróży.

Testowałyście? Lubicie takie produkty, czy jednak wolicie tradycyjne metody?
Pozdrawiam :3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *