Ziaja – oczyszczanie liście manuka

Od lewej :  krem mikrozłuszczający z kwasem migdałowym, pasta do głębokiego oczyszczania przeciwko zaskórnikom, żel z peelingiem oczyszczający pory, żel myjący normalizujący, reduktor zmian potrądzikowych, krem nawilżający balans korygująco – ściągający, tonik zwężający pory.

Hej!
   Dzisiaj przychodzę z krótkim opisem serii kosmetyków, o której będę wspominać w późniejszych postach. Najpierw chcę opowiedzieć o moich wrażeniach dotyczących całej gamy produktów, a następnie płynnie przejdę w oddzielnych postach do komentowania każdego z nich. Mam nadzieję, że taki układ Wam się podoba :3 Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszam do dalszej części posta.
   O serii Ziaja. Oczyszczanie – liście manuka, dowiedziałam się ponad 2 miesiące temu na ich facebookowym profilu. Kosmetyki od razu mnie zaciekawiły i postanowiłam kupić je wszystkie, bo wydawało mi się, że są one idealnie dopasowane do mojej skóry. W skład zestawu wchodziły kosmetyki, które możecie znaleźć na zdjęciu.
   Od ponad dwóch miesięcy używałam tych produktów, zużyłam już większość i zaopatrzyłam się w kolejne pudełka. Co o nich myślę? Dzięki tym kosmetykom, moja skóra ujednoliciła się, pojawia się na niej mniej wyprysków, szybciej znikają, a zaskórniki są zdecydowania mniejsze. Ostatnio jednak na mojej twarzy pojawiło się więcej niespodzianek, myślę jednak, że jest to wina jesiennej pogody, zmęczenia, okresu i jakiegoś uczulenia, bo miałam podrażnioną całą twarz. Ogólnie rzecz biorąc seria ta spełniła moje oczekiwania i nie mam jej nic do zarzucenia, może poza tym, że moje pory jakoś nie chcą się za bardzo zwęzić 😛 Cena jest przyzwoita, wydajność też, a do tego produkty mają piękny zapach. Polecam je z czystym sercem każdemu, kto ma cerę mieszaną tak jak ja.
Miałyście okazję próbować tych kosmetyków? Z którego jesteście najbardziej zadowolone?
Pozdrawiam :3