Promocyjny szał czas zacząć!

Hej :3

   Niedługo wakacyjny szał promocji dopadnie i mnie – zamierzam za dwa tygodnie jechać do Warszawy, do Pana Mateusza na zakupy 😀 Całe wakacje zbierałam pieniądze, a niedługo wyjazd nad morze – trzeba się zaopatrzyć w jakiś piękny strój kąpielowy ( i nie tylko :P). Jak wiecie, studia to też wydatki, więc trzeba gospodarować pieniędzmi z głową 😀 Od pewnego czasu pomaga mi  w tym jedna strona. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak oszczędzać kupując, zapraszam do czytania :3

    Kilka miesięcy temu starałam się namierzyć stronę internetową z uporządkowanymi kodami rabatowymi, promocjami itp. Nie powiem, nie było łatwo – nie jeden raz nie pasował mi wygląd, czy funkcjonowanie takich witryn – jak wiecie, zależy mi na czasie, nie jestem z tych osób które lubią go marnować w ten sposób (w inny już mogę, na przykład granie nie jest dla mnie stratą czasu :P). Nigdy nie zostałam przy żadnej na dłużej, aż do pewnego momentu 😀
    Przechodząc w ten sposób do meritum tej sprawy, a nawet mogę rzec, że do meritum tego posta, jakoś w połowie czerwca, może trochę wcześniej natknęłam się na stronę www.promoszop.pl. Pomyślałam sobie wtedy, że może w końcu znalazłam stronę z kuponami rabatowymi, przy której zostanę na dłużej. Nie pomyliłam się 😀 Korzystałam już z kilku kodów pochodzących z tej strony i jestem zadowolona – zawsze kilka groszy zostało w kieszeni na inne wydatki, a jak wiadomo, przepłacać nie warto. Do tego wiem, że kiedy tam zajrzę mogę znaleźć wiele promocji, o których pojęcia nie miałam. Fajnie, że jest to tak zebrane – zawsze ciężko było mi odszukać warte uwagi przeceny wchodząc na stronę każdego sklepu z osoba. Tutaj wszystko mam zebrane w jeden worek. Cała strona wydaje mi się być bardzo przejrzysta, łatwo znaleźć to, czego szukam, a w dzisiejszych czasach bywa to czasem trudne – nie raz trzeba przekopać pół internetu aby trafić na interesującą nas wiadomość lub informację.
  
   Przy okazji chciałam Wam powiedzieć, że mam ostatnio szczęście w wygrywaniu konkursów 😀 Dlatego zdecydowałam się zapisać do konkursu tej strony, który jest też pod patronatem Empiku – mojego ulubionego sklepu z gadżetami i książkami 😀 Nie powiem, że nie, vouchery by się przydały 😀 Jeśli interesuje was ten konkurs, więcej informacji znajdziecie TU .

    Na koniec chciałam wspomnieć, że udało mi się zostać Testerką nowego masła z The Body Shop i jestem z tego faktu niezmiernie szczęśliwa – nigdy nie miałam okazji testować kosmetyków tej marki, więc to dla mnie taka podwójna wygrana.
Korzystacie z tego serwisu? A może macie podobne, które warto polecić?
Pozdrawiam

elfnaczi

Mam na imię Natalia i mam 22 lata. Uwielbiam fantastykę, dobrą czekoladę i puszyste koty. Na co dzień moją głowę zaprząta studiowanie medycyny (UMB), ale w wolnej chwili daję się ponieść fantazji i przenoszę się w świat kosmetyków.

Back to top