Nawet "piasek" mu nie straszny :P

Hej!
   Dzisiaj miałam leniwy dzień, bo zaspałam :C Ledwie wyrobiłam się na 7 do pracy – obudziłam się o 6.35, więc naprawdę późno :C Przez to, że rano miałam taką szybką pobudkę byłam troszkę rozkojarzona, ale po herbacie, którą wypiłam już w pracy mi przeszło 😀 Dzisiaj post krótki, bo jestem zmęczona :C Mam nadzieję, ze Wam się spodoba. Jeśli jesteście ciekawi mojej opinii na temat słynnego zmywacza z Isany – zapraszam do czytania 🙂
   Zmywacz do paznokci o zapachu migdałów. Zawiera cenny olejek, szybko i dokładnie usuwa lakier.

   Bardzo proste opakowanie, które jest „łatwe w użyciu” 😛 Półprzeźroczysta buteleczka wykonana jest z dobrej jakości plastiku. Dzięki temu możemy zobaczyć ile zmywacza jeszcze pozostało a dodatkowo jest ona odporna na różne uszkodzenia. Na górze granatowa zakrętka. Zmywacz nie ma dozownika, ale nie przeszkadza to w wydobywaniu odpowiedniej ilości. Należy tylko uważać, aby zbyt mocno nie przechylić buteleczki. Naklejki są estetyczne. Moim zdaniem pojemnik jest funkcjonalny i nie sprawiał mi większych problemów.

    Pojemność tego opakowania zmywacza to aż 250 mililitrów. Przez to starcza na długo i nie trzeba się martwić o to, że zmywacza nam zabraknie 😛 Zmywacz dostępny jest też w mniejszej pojemności, ale nie znam jej dokładnie – zawsze wybierałam ten większy.
   Zmywacz jest wydajny nie tylko dzięki jego wielkiej pojemności, ale też dlatego, że nie potrzeba go zbyt wiele aby dobrze i dokładnie zmyć lakier. Moim zdaniem jest to ogromna zaleta tego produktu – tego oczekuję od ulubieńca w tej kategorii.

  Skład zamieszczony na zdjęciu wyżej. Pewnie część paznokciomaniaczek byłaby zaskoczona, że wybieram zmywacz z acetonem. Powód jest jeden – i tak olejuję paznokcie więc aceton na nie źle nie działa ( a przynajmniej tak bardzo mocno 😛 ), a lakier zmywa się zdecydowanie szybciej.
   Zmywacz o tej pojemności, którą ja mam – czyli 250 mililitrów – kosztuje w Rossmannie 4.99 złotego, a więc naprawdę niewiele w stosunku do objętości i wydajności. 

   Jak dla mnie jest to zmywacz numer jeden. Jeszcze nie miałam w swojej kolekcji tak dobrego i taniego – zmywa mi nawet piaskowe lakiery w ekspresowym tempie. Nie śmierdzi tak mocno jak można to sobie wyobrazić, ale nie pachnie też migdałami jak obiecuje to producent. Nie przebarwia płytki paznokcia, nie wysusza go ani skórek. Jest łatwo dostępny Nie zamienię go na żaden inny 😛 Jak dla mnie hit sezonu 😛

 10/10
   Oczywiście, że tak 😀 Chyba że znajdę inny godny polecenia, ale jak na razie się na to nie zanosi 😛 Poszukiwania trwają, ale jak nie wyjdą, to zawsze wiem, do czego mogę wrócić 😀
Miałyście ten produkt? A może macie inny godny polecenia?
Pozdrawiam :3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *