[INSTAGRAM] Podsumowanie czerwca

Hej!
Kolejny spóźniony post 😛 Ale jak obiecałam nadrabiam zaległości – staram się pisać posty codziennie, dzisiaj jak załaduję akumulator do mojej lustrzanki dodam również post z ostatnich zakupów 😀 Małych, ale zakupów z ostatnich kilku tygodni. Tradycyjnie opisy znajdują się na zdjęciach, po najechaniu na kropeczki. 
Tak na wstępie chciałam wam też opowiedzieć co się u mnie dzieje – dzisiaj mam pracowity dzień – sprzątam w szafkach, umyłam samochód, do 15 w pracy, teraz trochę relaksu na blogu i znów do roboty. Działam póki mi się chce, bo niedługo może mi się całkowicie odechcieć cokolwiek robić – od jutra wywieszane są listy rankingowe na uniwersytetach na które składałam papiery. Teraz czeka mnie niepewność do września, może medycyna mnie czeka, może nie.
Zapraszam do oglądania :3

Jak zwykle nie obfituję w zdjęcia, ale ja po prostu zapominam wszystko sfotografować 😛 W tym miesiącu miałam się poprawić, a dotychczasowo zrobiłam tylko jedno zdjęcie 😀
Lubicie podsumowania miesiąca z instagrama? Prowadzicie swoje profile na tej stronie?

Pozdrawiam

elfnaczi

Mam na imię Natalia i mam 22 lata. Uwielbiam fantastykę, dobrą czekoladę i puszyste koty. Na co dzień moją głowę zaprząta studiowanie medycyny (UMB), ale w wolnej chwili daję się ponieść fantazji i przenoszę się w świat kosmetyków.

Back to top