Aktualizacja włosów – luty.

Hej!
Jako że moje włosy ostatnio wyglądają już trochę lepiej, postanowiłam zacząć prowadzić comiesięczną aktualizację związaną z ich stanem i pielęgnacją. Wiem, że jest to popularne na wielu blogach i może znajdzie się akurat ktoś, kto ma podobne problemy z włosami jak ja. Pod koniec miesiąca będę starała się wrzucać zdjęcia włosów i spis kosmetyków jakie używałam.
Zapraszam do czytania! :3
Zdjęcie w naturalnym świetle

Zdjęcie z fleszem – ostrość trochę nie ta, ale widać co trzeba 😛
1. Szampony – na zmianę – Alterra Biotyna i Kofeina, Babydream i zielony szampon z Jonhson’s Baby, Farmona Herbal Care Szampon ze skrzypem polnym.
2. Odżywki – tylko te do spryskiwania – Gliss Kur, różne rodzaje (każdy i tak działa tak samo :P)
3. Maski – Kallos Crema al Latte, Eveline Maska Arganowa 8 w 1, Biovaxy w saszetkach, zużyłam Wax z Pilomaxu do końca 
4. Oleje – Alterra Brzoza i Pomarańcza, Limonka i Oliwka, Migdał i Papaja, Olejek rycynowy na skalp
5. Inna pielęgnacja – Tangle Teezer, grzebień z szeroko rozstawionymi ząbkami
Włosy olejuję raz w tygodniu, maski natomiast stosuję po każdym użyciu. W tym tygodniu idę do fryzjerki podciąć trochę końcówki, bo nie były ścinane od trzech miesięcy i ich stan pozostawia wiele do życzenia. Włosy myję co 2 dni, zdjęcia są robione w trakcie tego drugiego dnia, więc włosy nie są już tak świeże i puszące się jak zazwyczaj. Łupieżu brak, problem z wypadaniem nadal niestety jest :C Włosy ostatni raz były farbowane na początku stycznia, odrost niecałej 2 cm, gdyż przerwałam kurację olejkiem rycynowym i wznowiłam ją w trakcie lutego. Ogólnie stwierdzam, że jest lepiej niż było. Raz w tygodniu stosuję szampon z SLS aby dokładnie oczyścić włosy.
To by było na tyle, pozdrawiam 😀 Wiem, że jeszcze daleka droga do pięknych włosów, ale źle nie jest 😛
Jak oceniacie stan moich włosów? Jest źle czy da się przeboleć? 

elfnaczi

Mam na imię Natalia i mam 22 lata. Uwielbiam fantastykę, dobrą czekoladę i puszyste koty. Na co dzień moją głowę zaprząta studiowanie medycyny (UMB), ale w wolnej chwili daję się ponieść fantazji i przenoszę się w świat kosmetyków.

Back to top