Manicure na dziś – elegancka niedziela

Hej, zapraszam Was dzisiaj na szybki post 😀 Właśnie „wyjeżdżam” do babci, więc się spieszę. Mam nadzieję, że się spodoba, jest to coś bardziej oryginalnego w moim wykonaniu, bo ja nie gustuję w takich szalonych wizjach 😛 Zapraszam!
Zarówno u prawej jak i lewej ręki pomalowałam paznokcie trzema kolorami. Nudeowym beżem, piaskową czerwienią i złotym top coatem.
Nazwy lakierów wraz z numerami zamieściłam na zdjęciu wyżej. Nie jestem pewna co do dostępności lakieru  z Eveline, gdyż mam go już kilka dobrych miesięcy w swoich zbiorach. Dwa pozostałe są z nowych kolekcji, więc na pewno znajdziecie je w szafach Wibo i Lovely.
Przepraszam Was za mojego krwiaka na ostatnim palcu, ale tak to już jest jak wycina się skórki cążkami gdy trzęsą się ręce. Bolało 😛
Mam nadzieję, że kogos tym zainspiruję, a może nawet ktoś zobaczy tu lakier, którego szukał, albo chciał mieć w kolekcji.
Macie któryś z tych lakierów? Jesteście zadowolone z niego? Wolicie stonowane kolory i wzory na paznokciach czy może wielkie szaleństwo?

elfnaczi

Mam na imię Natalia i mam 22 lata. Uwielbiam fantastykę, dobrą czekoladę i puszyste koty. Na co dzień moją głowę zaprząta studiowanie medycyny (UMB), ale w wolnej chwili daję się ponieść fantazji i przenoszę się w świat kosmetyków.

Back to top