Moja opinia na temat internetowej drogerii kosmetykizameryki.pl

Znów zmieniamy wygląd bloga, a ja postanowiłam Wam opowiedzieć trochę o sklepie kosmetykizameryki.pl . Widziałam, że kilka osób weszło na naszego bloga pod pozorem znalezienia informacji o tej drogerii internetowej. Nie będzie to długi post, bo dziś postaram się odpowiadać na wasze pytania i rozwiać wasze wątpliwości.
Miałam okazję zamawiać kosmetyki już 2 razy. Jak widać, ceny są tańsze niż w polskich, stacjonarnych drogeriach. Rzeczy są sprowadzane z USA. Nie są to podróbki, jedynie oryginały w hurtowych cenach. Ich jakoś jest taka sama jak tych kupionych w rodzinnym mieście. Pudełka nie są zniszczone, wszystko jest na miejscu tak jak być powinno.
Co do realizacji zamówienia- zamówienie przyjmują tego samego dnia. Nawet kiedy zamawiałam produkty o 23 zamówienie zostało przyjęte i zaraz potwierdzone. Jestem bardzo zadowolona z szybkości dostawy. Listonosz pukał do moich drzwi około 1-2, góra 3 dni od dnia zamówienia, więc naprawdę dość szybko.
Z dodatkowych informacji – do każdego z zamówień dostałam kod rabatowy, który nalicza nam rabat zgodnie z wielkością zamówienia. Moim zdaniem jest to bardzo dobre traktowanie klienta.
Ostatnio prawdopodobnie na stałe została przyjęta Oferta tygodnia, więc co tydzień możemy znaleźć coś, co nas interesuje w jeszcze niższej cenie. 
Mam nadzieję, że rozwiałam wasze wątpliwości i znajdziecie tu odpowiedź na wasze pytania. Pozdrawiam, może jeszcze się dziś spotkamy 😀

elfnaczi

Mam na imię Natalia i mam 22 lata. Uwielbiam fantastykę, dobrą czekoladę i puszyste koty. Na co dzień moją głowę zaprząta studiowanie medycyny (UMB), ale w wolnej chwili daję się ponieść fantazji i przenoszę się w świat kosmetyków.

Back to top