1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: YANKEE CANDLE | MULBERRY & FIG DELIGHT | DŻEM Z JESIENI

wtorek, 28 listopada 2017


YANKEE CANDLE | MULBERRY & FIG DELIGHT | DŻEM Z JESIENI


YANKEE CANDLE | MULBERRY & FIG DELIGHT RECENZJA 1

Hej!

Tak jak pisałam Wam w jednym z ostatnich zapachowych wpisów - jesień i zima to idealne pory roku na wyciągnięcie wszystkich wosków, świec i innych pięknie pachnących przedmiotów. Przyszedł czas na recenzję jesiennego zestawu wosków od Yankee Candle. Tym razem pokusiłam się najpierw o zapalenie najbardziej obiecującego zapachu z kolekcji Q3 (przynajmniej według mnie i Mateusza) - Mulberry & Fig Delight. Czy przypadł do gustu mi, fance owocowych kompozycji? Zapraszam na krótką recenzję!

YANKEE CANDLE | MULBERRY & FIG DELIGHT RECENZJA 2

Jest to wosk z owocowej linii zapachowej. Producent twierdzi, ze jest to zapach soczystej morwy i świeżo zebranej figi. 

Najpierw skupię się na aspektach wizualnych. Podoba mi się zarówno etykietka, jak i sam kolor wosku. Nadal są one utrzymane w jesiennej kolorystyce, ale nie tak banalnej jak czerwień, pomarańcz, żółć czy butelkowa zieleń.

Jeśli chodzi o sam zapach - przestałam się rozdrabniać i wrzucam do kominka od 1/4 do 1/2 całego wosku. W tym przypadku do miseczki wpadła niepełna połówka. Wosk szybko się stopił i otoczył salon i przedpokój przyjemną aurą. W pierwszym momencie wyczuwa się w nim mieszankę słodkich i cierpkich owoców leśnych, w której przeważają jednak te pierwsze. Nie jest to zapach nużący, bardzo słodki czy usypiający.

Zapachy z linii owocowych mają to do siebie, że często niezbyt mocno się rozwijają i są raczej płaskie. Z tym na szczęście jest inaczej. Po pewnym czasie staje się on bardziej perfumeryjny, a w tle można znaleźć figę, której zapach kojarzy mi się z kosmetykami z wyższej półki.

Zapach jest dość mocny, ale przy tym nie przyprawia o bóle głowy, bo nie należy do kategorii ciężkich i intensywnych. Naprawdę go polubiłam, mam nadzieję, że pozostałe mnie nie zawiodą!

Znajdziecie go na goodies.pl w cenie 9 zł :)

YANKEE CANDLE | MULBERRY & FIG DELIGHT RECENZJA 3

Jaki jest Wasz ulubiony zapach? Wiecie, jak pachnie morwa?


Pozdrawiam!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone