1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: BLOGI, KTÓRE CZYTAM #4

poniedziałek, 21 sierpnia 2017


BLOGI, KTÓRE CZYTAM #4


blogi które czytam #4 elfnaczi.pl

Hej!

Niejedokrotnie wspominałam Wam, jak ważna jest w blogosferze promocja - jeśli zauważycie u kogoś coś interesującego - udostępniajcie to bez wahania, wyjdzie Wam to na dobre. Ja, matka rodzicielka serii blogi, które czytam (oczywiście mówię o serii na tym blogu, nie ja pierwsza wpadłam na taki pomysł :P), zawaliłam po całości - miałam regularnie wyszukiwać perełki, a dałam klapy - od stycznia nie pojawił się tu podobny post.

Przyznaję się do błędu i szybko rehabilituję - zaprezentuję Wam dziś trzy kolejne blogi, na które uwielbiam zaglądać. Zapraszam!


mademoiselle eve bloguje, mademoiselleevebloguje.blogspot.com, blogi które czytam

Mademoiselle Eve/ewaszalkowska


Stronę Ewy znalazłam kilka lat temu, kiedy zaczął mnie męczyć trądzik. Szukałam jakichś informacji z poradami odnośnie pielęgnacji kapryśnej skóry i tak wpadłam na ten blog, który dla osób z problematyczną skórą jest prawdziwą skarbnicą wiedzy. Posty są zazwyczaj bardzo obszerne i zawierają dużo tekstu - nie kazdemu to pasuje, ale ja taką notkę dzielę sobie na kilka mniejszych i czytam je wtedy, kiedy mam czas. Są one okraszone pięknymi fotografiami w moim klimacie - las, zachody słońca, wianki ♥ Teskty Ewy są perełką pod względem merytorycznym, a sama autorka ma naprawdę wielką wiedzę na temat zmian skórnych. Miałam okazję pisać z Ewą i uważam, że to mądra, pewna siebie dziewczyna, która wiele osiągnie i jeszcze pewnie o niej usłyszymy. Studiuje pielęgniarstwo, współtworzy serwis o kosmetykach mineralnych, a do tego udziela prywatnych konsultacji i porad. Koniecznie do niej zajrzyjcie!

kherblog, kherblog.com, blogi które czytam

Kher blog


Z Dominiką utrzymuję kontakt od dawna i to moja ekspert w zakresie azjatyckich kosmetyków. Doceniają ją nawet zagraniczne strony, jej blog znalazł się niedawno w jednym z rankingów i to na całkiem wysokim miejscu. Kher blog to miejsce, gdzie znajdziecie dokładny opis wielu koreańskich, ale nie tylko, kosmetyków. Dominika wie o nich naprawdę sporo, dlatego jeśli nie chcecie się na czymś zawieźć - zapraszam do niej. Zawsze podobają mi się jej zdjęcia - są takie jednorodne, pasują do siebie, nie to co u mnie - każde z innej parafii :P Kher blog to miejsce przyjazne obcokrajowcom - jest pisane dwóch językach - polskim i angielskim. Zerknijcie też na jej wpisy z opisem poszczególnych składników - nie dość, że opisała ich działanie, to jeszcze podała przykłady produktów, w których można je znaleźć. Zostawcie tam jakiś komentarz! :D

nienałtowska blog, nienaltowskablog.pl, blogi które czytam

Nienałtowska Blog


Asia to białostocka blogerka, z którą widuję się ostatnio najczęściej. Nie dość, że jest autorką pięknego bloga, to jeszcze organizuje nam blogowe spotkania, na których możemy poplotkować i zjeść przy okazji coś dobrego. Styl pisania Asi bardzo przypadł mi do gustu - w przeciwieństwie do mnie pisze krótsze wpisy, które można przeczytać jednym tchem i sporo z nich zapamiętać. Jej zdjęcia są zawsze jasne i maksymalnie dopracowane - na tyle, że niektórzy zaczęli się na niej wzorować, ale nie wychodzi im to tak dobrze :P Jest szczera, a jej wpisy są rzetelne - kiedy coś nie przypadnie jej do gustu na pewno o tym wspomni. Cała strona jest przyjemna dla oka, lubię tam często wpadać.

Znacie blogi, o których dziś wspomniałam? Zaglądacie na nie? Będzie mi miło, kiedy zostawicie Ewie, Asi i Dominice choć jeden komentarz :D

Pozdrawiam!


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone