1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: WOODWICK | GREEN TEA & LIME | POBUDZAJĄCE POŁĄCZENIE + wyniki rozdania

niedziela, 19 marca 2017


WOODWICK | GREEN TEA & LIME | POBUDZAJĄCE POŁĄCZENIE + wyniki rozdania


woodwick green tea&lime wosk

Hej!

Dawno nie pisałam Wam nic na temat wosków, dlatego postanowiłam pokazać Wam dziś taki, który doda energii i sprawdzi się idealnie na ten miesiąc - w końcu w marcu, jak w garncu, a ten zapach ewidentnie usuwa złą pogodę i wszystkie negatywne emocje. Poza tym - zmieniamy sezon z zimowego na wiosenny, dlatego czas zaprezentować kilka świeżych propozycji. Jesteście ciekawi jak wypał u mnie zapach Green Tea & Lime od WoodWicka? Zapraszam dalej :) 

wosk woodwick green tea&lime 

Relaksująca natura ciepłej, zielonej herbaty zaparzonej z nutami odmładzającej mięty i limonki.

Wiecie, lub nie, jestem miłośniczką świeżych i owocowych zapachów. Owszem, zimą sięgam po cieplejsze i otulające aromaty, ale kiedy tylko słońce zaczyna mocniej przygrzewać znów zamieniam je na ulubione kompozycje. Wosk Green Tea & Lime to moje trzecie spotkanie z woskami firmy WoodWick i już teraz mogę powiedzieć, że na pewno nie będzie ono tym ostatnim.
Zielona herbata i limonka to połączenie idealne - rześkie i świeże. Zapach nie jest ani przytłaczający, ani dominujący - idealnie wpasowuje się w tło i pozwala cieszyć się sobą przed długi czas - nie ma mowy o bolącej głowie. Jest to zapach intensywny, szybko wypełnia nawet większe pomieszczenia. Opis producenta idealnie pokrywa się z moimi odczuciami. Zapach nie jest tak ostry, jak mogłoby się wydawać, są w nim ciepłe nuty, które wzmacniają się wraz z upływem czasu. W połączeniu tym przeważa zielona herbata, a nie cytrusy, z czego jestem bardzo zadowolona. Aromat, po zgaszeniu wosku, utrzymuje się w powietrzy dużo dłużej niż te z YC. 

Sojową klepsydrę znajdziecie na goodies.pl w cenie 9 złotych.

 woodwick wosk green tea&lime

Co myślicie o połączeniu zielonej herbaty i limonki? Jakie zapachy królują wiosną w Waszych mieszkaniach?

Pozdrawiam ♥

WYNIKI ROZDANIA


W rozdaniu wzięło udział 38 osób, ale kilka zgłoszeń nie było poprawnych - pamiętajcie, mam narzędzia do sprawdzania unfollow'ów na IG i łatwo jest mi sprawdzić, kto ucieka po kilku dniach zgłoszenia ;) Kończąc negatywny przekaz - dziękuję Wam za wszystkie sugestie dotyczące wprowadzenia pewnych zmian na blogu - część z nich wezmę pod uwagę i postaram się powoli doskonalić moją stronę. Nie przedłużając jednak - maszyna losująca wybrała numerek 9, a osobą, która takowy dostała jest Marciik

Proszę o email z danymi!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone