1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: PIERWSZE ZIMOWE SPOTKANIE PODLASKICH BLOGEREK W BIAŁYMSTOKU | RELACJA

niedziela, 5 marca 2017


PIERWSZE ZIMOWE SPOTKANIE PODLASKICH BLOGEREK W BIAŁYMSTOKU | RELACJAHeeej!

Dziś uraczę Was postem o spotkaniu, na którym miałam okazję być 25 lutego, czyli praktycznie tydzień temu. Minęło dopiero 7 dni, a ja już tęsknię za dziewczynami i mam nadzieję, że będziemy miały okazję jeszcze się spotkać. Jeśli jesteście ciekawe, jak spędziłyśmy lutowe, sobotnie popołudnie - zapraszam na dalszą część wpisu :)
Organizatorkami spotkania były Asia z bloga nienaltowskablog.pl i Michalina z bloga brylantina.blogspot.com. Dziewczyny połączyły siły, znalazły lokal, zaprosiły dziewczyny i znalazły sponsorów - jestem pełna podziwu, że dopięły całe to wydarzenie na ostatni guzik! 

Nasze spotkanie rozpoczęło się o 12:30 w Białymstoku w greckiej Restauracji Online. Na początku siedziałyśmy cicho, ja bałam się nawet wejść do lokalu - nie ukrywajmy - może w internecie sprawiam wrażenie osoby przebojowej, ale w rzeczywistości moment zapoznania i przełamania pierwszych lodów jest dla mnie bardzo stresujący :P

Naszemu spotkaniu przyświecał szczytny cel - zbierałyśmy karmę dla psów ze schroniska - każdy kilogram się liczy, bardzo cieszę się, że udało nam się zebrać aż tyle!


Nie mogło oczywiście zabraknąć ploteczek na różne tematy, a także jedzenia, które tak bardzo lubimy :D Oczywiście ja, niejadek, nie mogłam zdecydować się na coś konkretnego, wybrałam więc połowę pizzy BEZ SERA :P Tych kilka godzin minęło mi bardzo szybko, cieszę się, że mogłam poznać tak świetne dziewczyny z mojej okolicy :D Okazało się, że mamy wiele wspólnych tematów i wbrew pozorom nie rozmawiałyśmy tylko o blogach i kosmetykach, ale przede wszystkim o naszym prywatnym życiu :) Mam nadzieję, że nie było to nasze pierwsze i ostatnie spotkanie w takim kameralnym gronie :D

Was zapraszam do przejrzenia zdjęć autorstwa pomysłodawczyń tego spotkania, przygotowałam też zdjęcia z upominkami, których się nie spodziewałam! :D Sama zmykam do nauki - kolokwium z anatomii coraz bliżej :P Mam nadzieję, że ten krótki post choć opatrzony pięknymi zdjęciami Wam się spodobał ♥ Do następnego!


BLOGI DZIEWCZYN, KTÓRE UCZESTNICZYŁY W SPOTKANIU:

(swoją drogą świetne, będzie do czego wracać i co wspominać ♥)


Selfie Project - strona producenta | FanPage | Instagram
NC Nails Company - strona producenta | FanPage | Instagram


LiPSMACKER - FanPage


Freedom Makeup - FanPage


La Roche Posay - strona producenta


Eveline Cosmetics - strona producenta | FanPage | Instagram


Essence - FanPage


Catrice - FanPage Jak podoba Wam się relacja? Mieliście kiedyś okazje uczestniczyć w podobnym spotkaniu? 

Pozdrawiam! :*


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone