1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: WYNIKI WAKACYJNEGO ROZDANIA!

piątek, 5 sierpnia 2016


WYNIKI WAKACYJNEGO ROZDANIA!Hej!

Kilka dni temu skończył się konkurs, w którym do wygrania były kosmetyczne niezbędniki na lato i strój kąpielowy. Przez błąd bloggera i utrudnione dodawanie blogów do obserwowanych zainteresowanie nie było zbyt duże i płynęło głównie od osób, które już mojego bloga obserwowały.

Wcale nie ułatwiło mi to wybrania zwycięzcy - każda z odpowiedzi miała w sobie coś ciekawego, a ja mogłam wybrać tylko jedną. Postanowiłam dać pole do popisu mojej intuicji - wybrałam odpowiedź, którą sama mogłabym zamieścić w podobnym konkursie. Jesteście ciekawi kto jest zwycięzcą? Przejdźcie dalej :)


Jeśli chodzi o konkrety - chęć wzięcia udziału w konkursie wyraziło 16 osób. Dużo, mało? To wszystko zależy od tego, jak się na tę liczbę patrzy. Jeśli chodzi o obserwatorów sprzed rozdania i tych, którzy dołączyli po jego publikacji - rozkłada się to mniej więcej w proporcji 1:1. Wszyscy konkursowicze to kobiety (po spojrzeniu na nagrodę w ogóle mnie to nie dziwi :P).

Zwycięska odpowiedź to:

Według mnie najważniejszy na wakacjach (oczywiście oprócz pozytywnego nastawienia) jest strój kąpielowy, ale taki idealny w którym czujemy się pewnie. Mój idealny strój kąpielowy nie dość, że musi być bardzo, bardzo wygodny to musi też idealnie zakrywać niedoskonałości. Jako kobieta strasznie wstydzę się chociaż odrobinki tłuszczu, a cellulit to moja zmora. Dlatego mój strój nie może się wbijać w mój tłuszczyk, w żaden sposób nie może go uwydatniać, albo wizualnie mnie pogrubiać. Najlepszym wyjściem chyba by było owinięcie się folią i na to strój - efekt niewidocznego tłuszczyku zapewniony. Jednak to by wyglądało dziwnie, więc trzeba odpowiednio dobrać wielkość stroju oraz oczywiście materiał i krój. Im mniej wycięty tym mniej tłuszczyku na wierzchu. Dlatego ja preferuję mało wycięte majtki oraz normalny biustonosz. Nie widzi mi się noszenia dołu od bikini, za który robią nitki dentystyczne wchodzące w tyłek. Nawet w takim bardziej zabudowanym bikini można wyglądać bardzo kobieco i seksownie. Trzeba pamiętać, że faceci też wolą jak coś jest zakryte żeby ponieść się wyobraźni :D

Kiedy to czytam - mam wrażenie że pisałam to własnoręcznie! :D Bardzo krytycznie podchodzę do swojego wizerunku, dlatego ta odpowiedź trafiła do mnie najbardziej. Reszta wirowała wokół dobrego towarzystwa, okularów, kremów z filtrem i pozytywnego nastawienia. Żałuję, że nie mogę nagrodzić każdej z Was :C
Tym razem nagroda wędruje do:

MALINOWY SKARBIEC

Gratuluję, wysyłam maila i proszę o jak najszybszy kontakt :) 

Pozdrawiam :)
 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone