1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: YANKEE CANDLE | SEA SALT & SAGE | DZIWNE POŁĄCZENIE?

niedziela, 17 lipca 2016


YANKEE CANDLE | SEA SALT & SAGE | DZIWNE POŁĄCZENIE?Hej!

Pisałam Wam już o dwóch woskach z kolekcji Q2 Yankee Candle. Mowa tu o Summer Peach i Riviera Escape. O ile pierwszy bardzo przypadł mi do gustu, tak z drugim nie do końca się polubiłam. Dwa poprzednie były moimi faworytami - myślałam, że w wiosennej kolekcji nic ciekawego już nie znajdę. Jakież było moje zdziwienie, gdy wosk, który zapowiadał dziwne, według mnie, połączenie, bardzo mi się spodobał! Chcecie posłuchać o zapachu Sea Salt & Sage? Zapraszam dalej :)Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu wieczornej bryzy połączonej z aromatem świeżo zerwanych listków szałwii oraz subtelną domieszką bursztynu oraz wetiwerii.

Kto z Was po przeczytaniu opisu myśli sobie "Sól? Sagowiec? Szałwia? Bursztyn?! - fuuuj" :P Uwierzcie mi, że moje skojarzenie na samym początku było bardzo podobne. Na sucho wosk pachniał mi męsko, ale niezbyt wyszukanie - sportowy żel pod prysznic to dobre porównanie. Rzeczywiście surowy podmuch morskiej bryzy wybija się na pierwszy plan, ale nie ma to nic wspólnego z kostkami do toalety (NA SZCZĘŚCIE :D). Na początku zapach może wydawać się płaski, ale po kilkudziesięciu minutach rozwija się - nabiera głębi, jest cieplejszy i bardziej wymiarowy. Odrobina bursztynu sprawia, że nie jest już tak wytrawny - staje się bardziej otulający i przyjemny dla nosa - propozycja jak znalazł na chłodniejsze, letnie wieczory.

Jeśli lubicie zapachy podobne do męskich perfum - ta pachnąca pozycja jest dla Was jak znalazł. Mimo początkowej niechęci bardzo polubiłam ten zapach i z chęcią wypalę go do końca. Wskoczył w moim osobistym rankingu na pierwsze miejsce - nie jest tak oczywisty jak opisywana przeze mnie brzoskwinia, a ja lubię bardziej złożone zapachy.

Wosk Sea Salt & Sage znajdziecie na goodies.pl w cenie 8 złotych.


Lubicie nieoczywiste zapachy? Po jakie nuty sięgacie najczęściej letnią porą roku?

Pozdrawiam :*


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone