1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: YANKEE CANDLE | RIVIERA ESCAPE | ZAPACH WYMARZONYCH WAKACJI?

niedziela, 3 lipca 2016


YANKEE CANDLE | RIVIERA ESCAPE | ZAPACH WYMARZONYCH WAKACJI?Hej!

Dawno nie recenzowałam żadnego zapachu Yankee Candle, ale mam pewne postanowienie, którego na razie Wam nie zdradzę (żeby nie zapeszyć :P) - w każdym razie tyczy się ono właśnie świec i wosków i mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda mi się je zrealizować :P Jeśli chodzi o kolekcję Q2 - pokazałam Wam tylko jeden zapach, dziś będzie drugi w kolejce - Riviera Escape. Jeśli jesteście ciekawi, czy rzeczywiście tak pachną wymarzone wakacje nad morzem - zapraszam do dalszej części posta :)Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu delikatnej bryzy morskiej połączonej z aromatem śródziemnomorskich kwiatów oraz niewielkim dodatkiem ambry.

Przyznam szczerze, że oprócz brzoskwiniowej tarteletki tylko ten wosk mocno mnie zaciekawił. Kolekcja Q2 wydaje się być specyficzna i na pewno nie każdemu przypadnie do gustu. Zacznę może od strony wizualnej - kolor i etykietka bardzo mi się podobają - oddają w 100% wakacyjny klimat, kojarzą się z ciepłem, morską bryzą i słoneczną plażą. Nawet nazwa "Riviera Escape" miło mi się kojarzy. W tej kwestii nie mam mu naprawdę nic do zarzucenia.

Schody zaczynają się dopiero wtedy, kiedy zaczniemy palić ten wosk w kominku. Przed długie minuty nie czuję zupełnie nic. Później dociera do mnie wodna nuta okraszona kwiatami, która jest naprawdę lekka i przyjemna. Nie kojarzy mi się niestety ze śródziemnomorskim nadbrzeżem, tylko z ogrodem z dość dużym basenem :C Po kilku godzinach od roztopienia zapach staje się męczący, nużący i niezbyt odświeżający. Na pierwszy plan mocno wybija się perfumowana nuta, która mnie przytłacza.

Uważam, że sam zapach jest dość mocny - uważałabym z dawkowaniem porcji do kominka - bezpieczna opcją będzie 1/4 wosku. W innym wypadku możemy narazić swój wrażliwy nos na niebezpieczeństwo :P

Wosk kosztuje 8 złotych i znajdziecie go między innymi na stronie goodies.pl


Lubicie zapachy z dominującą wodną nutą? Jak oceniacie kolekcję Riviera Escape? Podoba Wam się, czy jednak niekoniecznie?

Pozdrawiam :*Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone