1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: YANKEE CANDLE | VANILLA

piątek, 18 marca 2016


YANKEE CANDLE | VANILLAHej!

Obiecuję, że to już ostatni post w tym tygodniu jeśli chodzi o woski! Chcę się uporać z napisaniem recenzji najnowszej kolekcji Pure Essence, ponieważ Yankee Candle ma w planach wprowadzenie nowej, letniej edycji. Nie mogę się już doczekać, a chciałabym powoli wypalać zapasy, zapraszam Was więc do przeczytania mojej opinii na temat ostatniego już z trójki nowych zapachów - Vanilla.Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o kwintesencji zapachu wanilii, słodkiej i aksamitnej, wyrazistej a jednak nie narzucającej się.

Na samym początku chciałam zwrócić Waszą uwagę na to, do jakiej grupy zapachów producent zakwalifikował ten wosk. Moim zdaniem nijak ma się on do rześkości - wrzuciłabym go do worka z aromatami jedzeniowo-przyprawowymi (w końcu wanilia jest przyprawą :P).

Uwagę, na pierwszy rzut oka, przyciąga kolor wosku - mi przypomina waniliowy budyń (którego jeść nie lubię, ale podoba mi się jego zapach). Na etykiecie możemy zobaczyć białe storczyki z laskami wanilii - połączenie eleganckie i wprowadzające w spokojny nastrój. 

Po tej tarcie spodziewałam się zapachu czystej wanilii, jednak pozytywnie się zaskoczyłam. Zapach nie jest bardzo słodki i duszący - wręcz przeciwnie. Jego słodycz przełamana jest perfumowanymi nutami, przez co zapach nie jest mdły, ale wielowymiarowy. Ta "obca" nuta nie odbiera jednak korony tytułowej bohaterce - moim zdaniem nadaje jej po prostu bardziej wyrafinowanego nastroju.

Moc oceniłabym jako średnią, chociaż według mojego nosa praktycznie każdy wosk pachnie mocno :P Vanilla to zapach, który kusi prostotą, jak pozostałe z serii Pure Essence i myślę, że warto po niego sięgnąć. Polecam go szczególnie na leniwe wieczory - zapach na pewno nie należy do tych, które działałyby pobudzająco na nasz organizm.

Znajdziecie go na goodies.pl w cenie 7 złotych.

Z czym kojarzy Wam się wanilia? Który wosk z kolekcji Pure Essence najbardziej przypadł Wam do gustu? :)

Pozdrawiam

KOLEKCJA - Pure Essence:
KOLEKCJA Q1 -  My serenity

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone