1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: YANKEE CANDLE | ILLUMA LID | #1 Jak wspomóc palenie świecy?

niedziela, 20 marca 2016


YANKEE CANDLE | ILLUMA LID | #1 Jak wspomóc palenie świecy?Hej!

W tym tygodniu udało mi się opublikować wszystkie zaplanowane posty! WOW! :D Co prawda musiałam się sprężyć i dodawać je codziennie, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - odpoczęłam trochę od grania, a więcej czasu poświęciłam na dopieszczenie bloga i Was - ostatnio pisałam naprawdę wiele komentarzy i mam nadzieję, że mnie u siebie zauważyliście :P

Obiecałam, że w tym tygodniu recenzje wosków już się nie pojawią, więc mam dla Was coś innego, ale pozostającego w temacie świec Yankee Candle. Taka świeca to drogi wydatek - sama zastanawiałam się nad nią bardzo długo i zamówiłam pierwszą po wielu miesiącach zastanawiania się, czy naprawdę warto.Skoro kupujemy  świecę za prawie 100 złotych chcielibyśmy wykorzystać jej możliwości w 100%. Świece Yankee Candle mają jeden knot i wiele osób często skarży się na to, że konkretne egzemplarze wcale nie chcą rozpalać się do ścianek - świece tunelują, co powoduje, że duża część wosku pozostaje niewykorzystana - po pierwsze jest to nieekonomiczne, a po drugie - wygląda nieestetycznie. Jak temu zapobiec? Dzisiaj chciałam Wam pokazać pierwszy, najłatwiejszy, ale niekoniecznie najtańszy sposób na to, aby nasze świece paliły się równomiernie.


Gadżet, o którym mowa w poście i na zdjęciach to nakładka Illuma Lid. Jest to metalowy, zabudowany okrąg, który nakładamy na wierzch świecy. Dostępnych jest wiele wzorów i kolorów oraz wykończeń, ja natomiast zdecydowałam się na jedną z najbardziej zabudowanych - nie dość, że działa efektywniej to jeszcze ładnie wygląda. Mój model to Jarcon Silver - matowy, srebrny wzór ze słoiczkiem i serduszkiem.

Jak działa Illuma? Nałożona na świecę powoduje, że płomień pali się bardziej równomiernie. Dodatkowo wspomaga ogrzewanie ścianek słoika, ponieważ jest metalowa i się nagrzewa, a to z kolei skutkuje lepszym topieniem się wosku. Już rozwiewam Wasze obawy - spokojnie - świeca nie pęknie (moje stały na grzejniku z illumą i nic się z nimi nie stało). Dzięki tej nakładce nie musiałam martwić się o to, że Yankee będą paliły się niezbyt równomiernie.

Nakładka Illuma Lid jest dostępna w jednym, standardowym rozmiarze, który pasuje na wszystkie średnie i duże świece (na pilary i tumblery raczej też, ale nie jestem pewna, bo nie miałam żadnej  z tych form). Znajdziecie ją na goodies.pl w cenie 49.00 zł.


Podoba Wam się taka seria postów? Może następnym razem przestawić Wam metodę, która pomoże dobrze rozpalić się świecy bez pomocy nakładek - możemy wykorzystać to, co każdy z nas ma w domu? Jesteście ciekawi o czym mówię?

Pozdrawiam ;3

KOLEKCJA - Pure Essence:
KOLEKCJA Q1 -  My serenity

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone