1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: [ZAKOŃCZONE] ROZDANIE | PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYM

wtorek, 2 lutego 2016


[ZAKOŃCZONE] ROZDANIE | PRZYJEMNE Z POŻYTECZNYMHej!

Zapraszam Was dziś na rozdanie, które nie bez powodu nazywa się "przyjemne z pożytecznym". Początek roku to według mnie najlepszy czas na zmianę nawyków i rozpoczęcie realizacji postanowień noworocznych. Powinniśmy się za osiągnięcie celi nagradzać i chcę Wam w tym pomóc :D Jeśli jesteście ciekawi, co możecie wygrać i szukacie regulaminu rozdania - zapraszam do dalszej części posta :)
Regulamin:
1.Musisz być publicznym obserwatorem bloga elfnaczi.blogspot.com
2. Musisz wkleić podlinkowany baner na pasek boczny  bloga lub udostępnić informację o rozdaniu na profilu Facebooku lub Instagramie.
3. Wypełnij poniższy formularz.
4. Aby wziąć udział, wystarczy udzielić odpowiedź na pytanie: Jaki kosmetyk jest według Ciebie niezbędny na walentynkowej randce? Pamiętaj, aby uzasadnić swoją odpowiedź w maksymalnie 3 zdaniach!
5. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodziców na udział w rozdaniu.
6. Zabawa trwa od dzisiaj - 02.02.2016  - do 01.03.2016 do północy.
7. Ogłoszę zwycięzcę do 3 dni od zakończenia rozdania. Na dane do wysyłki również będę czekać 3 dni. Jeśli zwycięzca nie zgłosi się w tym czasie, wybiorę kolejną osobę. O wygranej powiadomię Was wysyłając wiadomość na maila, który podaliście w formularzu zgłoszeniowym.
8.Wysyłka nagrody do 7 dni od wysłania danych adresowych przez zwycięzcę.
9. Wygrywa jedna osoba - wybiorę  odpowiedź najbardziej przypadnie mi do gustu.
10. Polubienie profilu bloga na Facebooku lub Instagramie nie jest obowiązkowe, ale będzie mi miło jeśli dołączycie do grona moich obserwatorów w tych social mediach. Często wstawiam tam szybkie, krótkie newsy, o których warto wiedzieć :P
11.Fundatorem wszystkich nagród jestem ja.
12. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).


Do wygrania są przedmioty widoczne na zdjęciu - książka Więzień Nieba Carlosa Ruiza Zafona i zestaw kosmetyków Rimmel Wake me up, w skład któtrgo wchodzą Podkład w odcieniu 100 Ivory i czarny tusz do rzęs.
Powodzenia!Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone