1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: PACZKA NIESPODZIANKA OD LOREAL | Czyli jak poprawić humor drobnym gestem :D

środa, 24 lutego 2016


PACZKA NIESPODZIANKA OD LOREAL | Czyli jak poprawić humor drobnym gestem :DHej!

Chciałam Wam dziś napisać o przesyłce, która w tamtym tygodniu poprawiła mi humor na kilka dni. Loreal również tym razem się postarał i przyznam, że wiele dziewczyn może się poczuć dzięki nim docenione i rozpieszczone. Tak było też w moim przypadku, a jeśli chcecie się dowiedzieć, co znajdowało się wewnątrz tajemniczego pudełka (o ile już nie widzieliście go na innych blogach :P) zapraszam dalej ;)W ładnie zapakowanej paczuszce znajdowały się 2 tusze do rzęs. Oba, czyli Volume Million Lashes i Volume Million Lashes Feline miałam okazję testować, chętnie więc przekonam się jak sprawdzą się wersja Extra Black, czyli jeszcze czarniejsze niż tradycyjne mascary :D 

Volume Million Lashes Extra Black - to standardowa wersja mascary ze zwykłą szczoteczką, której kolor jest jednak intensywniejszy. Dodaje rzęsom objętości i dokładnie je rozczesuje.

Volume Million Lashes Noir Feline - to najnowsza mascara z rodziny VML - ma za zadanie podkręcać rzęsy by nadać spojrzeniu drapieżnego, kociego wyrazu. Ma szczoteczkę z drobnymi rzęskami, przez co łatwo dostać się nią nawet w okolice kącików oka.

Co mnie najbardziej urzekło? Chyba kartka, którą znalazłam w środku - zapakowaną w piękną, złotą kopertę. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, że marka Loreal naprawdę zainteresowała się moją osobą i blogiem, którego tworzę - a to, według mnie, duże wyróżnienie.


Jeśli tak jak ja jesteście fankami tuszy VML, albo nie miałyście okazji ich jeszcze testować, zapraszam Was na konkurs, w którym codziennie do wygrania są właśnie te, kultowe już, mascary. Główną nagrodą są dwie sztabki złota, więc gra jest warta świeczki. Więcej informacji i konkursie znajdziecie na stronie www.lorealparis.pl.

Dziękuję marce Loreal za świetny prezent i kilka miłych słów.

Lubicie mascary Loreal Paris? Lubicie takie prezenty?

Pozdrawiam :3


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone