1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: YANKEE CANDLE | ICICLES | Oczarował mnie jego kolor, a co z zapachem?

niedziela, 3 stycznia 2016


YANKEE CANDLE | ICICLES | Oczarował mnie jego kolor, a co z zapachem?


Yankee Candle zimowe woski Icicles

Hej!

Jednym  moich postanowień noworocznych był powrót do regularnego pisania postów. Niestety przeszkadza mi w tym choroba - męczy mnie już tydzień i nadal nie chce odpuścić ;/ Na niedzielę przypadł więc luźny post - taki, jaki zazwyczaj pojawia się w tym dniu tygodnia. Od poniedziałku ruszamy pełną parą! Mam na ten rok wiele planów, mam nadzieję, że chociaż część z nich uda mi się spełnić.

Bierzcie kawę, dobre ciacho i chodźcie przeczytać o kolejnym, zimowym wosku Yankee Candle. Dziś będę Wam pisać o mroźnym i nieoczywistym Icicles


Yankee Candle zimowe woski Icicles

Wosk z okolicznościowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Aromat szeleszczący sosnowych gałęzi pokrytych lodem z nutami cynamonu.

Przyznam szczerze, że robiąc zamówienie ze świątecznymi woskami sięgnęłam po ten tylko z jednego względu - zauroczył mnie jego kolor i naklejka ze słodkim ptaszkiem. Słyszałam, że wiele osób zdecydowało się na niego właśnie z tego względu. 

Po przeczytaniu opisu nie do końca wiedziałam, czego mam się spodziewać. Obawiałam się, że zapach może przypominać łazienkowe odświeżacze, ale na szczęście to w ogóle nie miało miejsca.

Wosk szybko topi się w kominku i tutaj również widoczny jest jego atut w postaci koloru - świetnie prezentuje się w kominku i komponuje z wystrojem mojego pokoju. Zapachowi daleko jest do leśnego odświeżacza powietrza. Jest nieco tajemniczy. Przypomina mi mroźny poranek spędzony w głebi sosnowego gaju - wtedy, kiedy świeci mocne słońce, a oddech momentalnie zmienia się w chmurkę pary. Cynamon nie jest zbyt mocno wyczuwalny, ale nadaje temu zapachowi głębi i odrobiny ciepła. 

Jeśli chodzi o moje osobiste preferencje, to ten wosk zdecydowanie lepiej sprawdziłby się u mnie w Wigilię niż Christmas Eve. Mocniej kojarzy mi się on z zimową porą, mrozami i śniegiem. Pachnie naprawdę ładnie, a jego moc jest dość duża - aromat szybko rozniósł się po całym mieszkaniu. 

Nie spodziewałam się takiego efektu, ale ten wosk naprawdę mi się spodobał. Uważam, że przypadnie do gustu wielu osobom - w internecie przeczytałam wiele pozytywnych opinii na jego temat. Ładna etykietka zachęca do zakupu, a intrygujący opis rozbudza naszą ciekawość. 

Znajdziecie go na goodies.pl w cenie 7 złotych.

Yankee Candle zimowe woski Icicles

Przeczytajcie również posty o innych woskach z zimowych kolekcji:
Jaki zapach jest Waszym ulubionym w chłodne, zimowe dni? Czy Wam też spodobał się kolor i etykietka tego wosku? Czy kiedykolwiek wylądował on w Waszych kominkach?
Pozdrawiam :3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone