1. Strona Główna
 2. O mnie
 3. Serie na blogu
 4. Lifestyle
 5. Kosmetyki
 6. Kontakt
 7. INCI
 8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: BLOGOWE PLANY NA 2016 ROK

niedziela, 10 stycznia 2016


BLOGOWE PLANY NA 2016 ROKHej wszystkim!

Choroba nadal mi nie odpuszcza, po kibicowaniu naszym siatkarzom mam dodatkowo zdarte gardło i ogólnie moje samopoczucie oceniam na złe :C Do tego wczoraj mój tata wyjechał z powrotem do pracy i znów nie będziemy się widzieć przez kilka tygodni. Mam nadzieję, że w końcu uda mi się wrócić do regularnego blogowania i wdrażania w życie planów i postanowień noworocznych. Dziś porozmawiamy sobie o tym, co chciałabym zmienić w sposobie prowadzenia bloga. Zapraszam!


 • JESZCZE WIĘKSZA SYSTEMATYCZNOŚĆ
W 2015 roku udało mi się naprawdę dość systematycznie pisać posty. Zdarzały się dłuższe, czy krótsze przerwy, ale każdy potrzebuje czasem przerwy na zregenerowanie sił. Jestem tylko człowiekiem, a nie maszyną, więc nie jestem w stanie pisać postów codziennie. Zostanie przy 3-4 postach tygodniowo jest moim zdaniem najlepszym wyjściem. Zastanawiam się jednak, czy pisać posty, co 2 dni, czy może ustalić ramowy plan, na przykład - posty w poniedziałek, środę, piątek (albo poniedziałek, czwartek, sobota) i dodatkowy w niedzielę. Co o tym sądzicie? Który pomysł jest lepszy?
 • LEPSZE ZDJĘCIA

Ostatnio moje zdjęcia bardzo ewoluowały - zaczęłam dbać o światło, tło - czyli coś, do czego wcześniej nie przywiązywałam większej uwagi. Teraz mój kitowy obiektyw nie do końca mi wystarcza, więc odkładam fundusze na nowy - stałkę canona - 50mm 1.8. Mam nadzieję, że uda mi się go kupić w pierwszej połowie tego roku i poskutkuje to jeszcze lepszą jakością zdjęć. A Wy, zauważyliście różnicę w wyglądzie zdjęć?
 • POMYSŁY NA NOWE POSTY

Ostatnio na mojego bloga wkradło się trochę zbyt dużo monotonii, z czego nie jestem zadowolona. Brakuje mi tu serii DIY, postów motywacyjnych czy nawet moich realizacji kuchennych przepisów. W końcu świat na kosmetykach się nie kończy :P
 • UPORZĄDKOWANIE STARYCH POSTÓW I ETYKIET

Przyznam szczerze, że mam problem z postami z początków bloga. Część z nich przywróciłam do wersji roboczej, bo na początku blog ten bardziej przypominał pamiętnik, niż miejsce, jakim jest teraz. Bałagan w etykietach również nie pozwala mi na poprawną segregację wpisów, a Wam przeszkadza w ich wyszukiwaniu. Niestety taka edycja zajmie mi dużo czasu i pewnie dam radę to zrobić dopiero po maturze. Mam nadzieję, że w tym roku dojdzie to jednak do skutku i nie będę tego odkładać w nieskończoność :)

 • STWORZENIE MAPY STRONY

Nie tylko nietrafione etykiety utrudniają znalezienie właściwego posta. Archiwum na blogerze nie jest zbyt dobrze zaplanowane i nawet ja czasem borykam się z problemem znalezieniem szukanych przeze mnie treści. Myślę, że mapa strony jest fajnym pomysłem i świetnie sprawdza się na blogach - wtedy łatwo znaleźć interesujący nas wpis. Ten punkt zostanie pewnie zrealizowany w podobnym czasie jak ten wyżej - będzie to czasochłonne, ale też satysfakcjonujące zajęcie. Myślicie, ze to dobry pomysł?
 • STWORZENIE DOKŁADNEGO PROFILU URODOWEGO

W związku z edycją zakładki "O mnie" poprzedni plan urodowy niestety ucierpiał. Tak naprawdę w ogóle znikł ze strony. Wiem, że czasem jest to przydatne, szczególnie wtedy, kiedy szukacie recenzji jakiegoś kosmetyku, jesteście ciekawi jego działania i chcecie zobaczyć, jaki stan włosów czy skóry występuje u mnie i jak w takich kategoriach działa dany produkt. Firmy szukające blogerek do współpracy też na to patrzą, ale mam wrażenie, że zdecydowanie rzadziej - nie raz dostawałam propozycje w ogóle niedostosowane do moich preferencji :P

Wraz z nowym rokiem i u Was szykują się zmiany na blogach? Macie jakieś plany w tej kwestii?

Pozdrawiam :3


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone