1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: YANKEE CANDLE | WINTER GLOW | Iskrzące śnieżynki?

niedziela, 20 grudnia 2015


YANKEE CANDLE | WINTER GLOW | Iskrzące śnieżynki? Hu hu ha - hu hu ha - nasza zima zła! A tak naprawdę to powitanie nie pasuje, bo śniegu u mnie brak :P

Niedzielną już tradycją na tym blogu stało się moje opisywanie wosków. Cieszę się, bo zmobilizowało mnie to do ich zużywania, a nie gromadzenia. Często zapominałam je palić, dokupowałam nowe i moja kolekcja nieźle się rozrosła. Teraz staram się to pozużywać, żeby mieć miejsce na nowe zapachy - już nie mogę doczekać się wiosennej kolekcji. Dziś chciałam pokazać Wam trzeci już zapach z kolekcji Yankee Candle Q4 - It's fun outside and cosy inside, czyli Winter Glow. Czy ten zapach będzie przypominał mi iskierki padającego śniegu? Przekonacie się w dalszej części posta :)Wosk ze świątecznej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o „chrupiącym” zapachu zamarzniętych gałęzi drzew i świerkowych igieł, rozświetlonych bursztynowymi promieniami zimowego słońca.

Po ostatnim paleniu Bundle up obawiałam się, że będzie to bardzo podobny wosk - zapach świeży, czysty. Okazało się jednak, że mimo początkowych podobieństw są one zupełnie różne i doskonale uzupełniają zimową kolekcję. Winter glow jest subtelny, świeży, czysty. Ma w sobie delikatnie perfumeryjną nutę, ale według mnie mniej wyczuwalną niż w zielonym poprzedniku. Cudownie odświeża mieszkanie i nadaje mu eleganckiego wyrazu. 

Czy są w nim wyczuwalne bursztynowe promienie słońca? Przyznam szczerze, że jest w tym zapachu odrobina ciepła, ale nie można mylić jego ze słodyczą. Według mnie te nuty nadają mu trochę mniej surowego charakteru, co w tym wypadku jest plusem. Dzięki temu zapach wydaje się być bardziej przyjemnym i otulającym.

Jeśli chodzi o nuty drzewne - zapach zamarzniętych gałęzi i igliwia - Jest on wyczuwalny, ale nie są to w żadnym wypadku "łazienkowe kliamty" :P Wosk ten idealnie nadaje się do palenia teraz, podczas świątecznych porządków - jest to zapach czystości, dość ostry, ale nadal przyjemny dla nosa.

Znajdziecie go na goodies.pl w cenie 7 złotych. Niestety w tym momencie jest on niedostępny :C


Który wosk z zimowej kolekcji najbardziej przypadł Wam do gustu? Lubicie woski o zapachach czystości, świeżości?

Pozdrawiam :3


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone