1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: FIGLE BLOGGERA | Minus 12 obserwatorów :C

sobota, 19 grudnia 2015


FIGLE BLOGGERA | Minus 12 obserwatorów :CHej!

Dzisiaj wpadam tylko na chwilę. Cały dzień sprzątałam dom, wiec mam to już z głowy - do Wigilii pozostało niewiele czasu i był to idealny moment na rozpoczęcie generalnych porządków. Co do tematu posta - dzisiaj rano wchodzą na bloga miałam 511 obserwatorów, a wczoraj 513. Trochę mnie to zasmuciło, ale zdarza się tak po każdym konkursie, więc mocno się nie zdziwiłam. Godzinę później okazało się, że obserwatorów jest już tyle 505 - byłam w szoku i zrobiło mi się naprawdę smutno. Myślałam, że odchodzą osoby, które zostały stałymi czytelnikami mojego bloga tylko na czas rozdania. Po kilku minutach ta liczba stale topniała. Zatrzymała się na 501.

Na szczęście :P Już bałam się, że moje świętowanie 500 obserwatorów poszło na marne i nie będę mogła cieszyć się tą piękną, okrągłą liczbą. Niesłusznie osądzałam Was, bo to wszystko okazało się winą blogera - usuwał on nieaktywne konta. Niektórym ubyło nawet 60-80 osób, co jest straszną wiadomością.

Cieszę się, że takie akcje są prowadzone. Może taka "czystka" pozwoli na ogarnięcie blogsfery, śmieciowych obserwatorów i fikcyjnych kont chociaż w minimalnym stopniu. Wolę mieć mniej czytelników, ale wiernych, którzy będą wracać na bloga dla treści i zdjęć ( i oczywiście dla mnie :P) a nie dla zysku, czy chęci promowania własnej strony.

U Was obyło się bez dużych strat, czy jednak po czystce zrobiło się nieciekawie? Jesteście za takimi akcjami, czy może ich przeciwnikami?

Pozdrawiam :3


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone