1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: YANNKE CANDLE | Baobaby, sawanna i ciepłe słońce - wosk Serengeti Sunset

niedziela, 15 listopada 2015


YANNKE CANDLE | Baobaby, sawanna i ciepłe słońce - wosk Serengeti Sunset Hej!

Nie wiem jak u Was, ale na mazurach pogoda wariuje - co minutę zmienia się ze słonecznej, an pochmurną. Takie uroki jesieni :P Cieszę się, że nie spadł jeszcze śnieg i temperatury ciągle są powyżej zera - nawet w nocy.  Brakuje mi jednak kolorowych liści na drzewach, ciepłych dni, takiej prawdziwej, polskiej jesieni. Postanowiłam więc zaprosić ją do domu i zapalić wosk w przepięknym, pomarańczowym kolorze - Serengeti Sunset. Czy dzięki niemu przeniosłam się do Afryki, pod baobaby? Dowiecie się w dalszej części posta :)Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Uwodzicielski aromat słodkich owoców, cytrusów, kwiatów lotosu i bursztynu przenoszący nas na afrykańskie Serengeti o zachodzie słońca.

Czytając o tym zapachu miałam na myśli coś słodkiego, przełamanego delikatną, ciepłą, kwiatową nutą. Nie do końca wiedziałam, jaki może być tego finalny efekt, ale spodziewałam się jednego - albo będzie ciekawy i dość świeży, albo tak słodki, że nie będę się w stanie z nim polubić. Wąchając go przez folię nie mogłam doszukać się konkretnego zapachu - tarteletka przyjechała do mnie razem z innymi woskami i tamte przyćmiły jej aromat. Zaryzykowałam i wrzuciłam 1/3 to miseczki kominka. Zapach szybko się uniósł i rozwinął. Najpierw wyczuwałam w nim słodkie owoce złamane delikatnie cytrusami, później zapach stał się o wiele głębszy - myślę, że aromat kwiatów i bursztynu stał się bardziej intensywny. Nie pachnie bardzo intensywnie, ale miłym umilaczem, który będziemy wyczuwać w tle. Bardzo się z nim polubiłam i utwierdziło mnie to w przekonaniu, ze kolekcja Q3 jest naprawdę udaną kompozycją zapachów. Czy przeniosłam się do Afryki? Myślę, że jest w tym aromacie wyczuwalna nuta ciepłego, nagrzanego zachodzącym już słońcem, piasku. Kwiaty i bursztyny nadają mu wielowymiarowości i przełamują słodycz perfumeryjną nutą. 

Ten wosk Yankee Candle bardzo mi się spodobał. Może nie trafi do grona ulubieńców, ale chętnie do niego wrócę :) Znajdziecie go na goodies.pl w cenie 7 złotych.

Przemawia do Was ten zapach? Zapaliłybyście go jesienią, aby nadać wnętrzu ciepłego charakteru?

Pozdrawiam :3


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone