1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: YANKEE CANDLE | Cranberry twist - Żurawinowy poncz, czy może dżem?

niedziela, 1 listopada 2015


YANKEE CANDLE | Cranberry twist - Żurawinowy poncz, czy może dżem?Hej dziewczyny!
Jest niedziela, więc na blogu, tradycyjnie już zresztą, przedstawię Wam kolejny wosk Yankee Candle. Nie wiem jak u Was, ale na mazurach pogoda ostatnio dopisuje i mamy tu prawdziwą, piękną, polską jesień - kolorowe drzewa, liście na chodnikach, słońce i czyste, błękitne niebo. Jak dla mnie - żyć nie umierać - tak powinien wyglądać październik. Chciałam odpocząć więc od bardzo słodkich czy ciężkich zapachów i sięgnąć po coś bardziej owocowego, świeżego. Jeśli jesteście ciekawi, czy wosk Cranberry Twist, pochodzący z jesiennej kolekcji się u mnie sprawdził - zapraszam niżej ;)Wosk z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o zapachu orzeźwiającej mikstury składającej się z żurawiny, skórki cytrynowej i odrobiny świeżego imbiru.

Biorąc ten wosk do ręki od razu pomyślałam o czymś, co będzie cierpkie i będzie powodowało odruch nadmiernej produkcji śliny - coś na zasadzie myślenia o cytrynie. Na początku ta kwaskowatość cytryny była wyczuwalna, ale po kilkunastu minutach paleniu wosku przeistoczył się on w słodki, ale intrygujący aromat. Na pewno nie przypomina mi on napoju z żurawiny - prędzej porównałabym go z konfiturami zrobionymi właśnie z tych owoców. W tle czuć delikatną ostrość, pikanterię, której całemu zapachowi nadaje imbir - korzeń o cudownych właściwościach.

Jak wspomniałam  - spodziewałam się czegoś bardziej kwaśnego, ale sam zapach mnie nie zawiódł. Myślę, że stanie się moim ulubieńcem, jeśli chodzi o kolekcję Sweet Treats ;)

Znajdziecie go na goodies.pl w cenie 7 złotych.


Jesienią wolicie owocowe, czy może bardziej słodkie, korzenne zapachy? 

Pozdrawiam :)
PS W przyszyym tygodniu chyba zrezygnuję z tej tradycji - chcę dopalić resztki, a potrzebuję na to trochę czasu :P


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone