1. Strona Główna
 2. O mnie
 3. Serie na blogu
 4. Lifestyle
 5. Kosmetyki
 6. Kontakt
 7. INCI
 8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: ŚWIĄTECZNE ROZDANIE | Wygraj zestaw 5 kosmetyków!

środa, 18 listopada 2015


ŚWIĄTECZNE ROZDANIE | Wygraj zestaw 5 kosmetyków!Hej!

Wczoraj na Facebooku opublikowałam posta, w którym wspomniałam, że za Wasze zaangażowanie we współtworzenie tego bloga przygotuję małą niespodziankę. Tym prezentem będzie świąteczne rozdanie - jedna lub jeden z Was przed Wigilią zabierze od listonosza paczkę, a Mikołajem będę ja! Jesteście ciekawi, co przygotowałam - zapraszam dalej :)


Tym razem możecie wygrać zestaw 5 kosmetyków, na które składa się:
 • Podkład Loreal True Match w kolorze 3R/3C - Beige Rose
 • Puder sypki Kobo Proffesional Translucent Loose Powder 
 • Tusz do rzęs Kobo Proffessional Ideal Volume Mascara z limitowanej edycji
 • Lakier do paznokci Golden Rose Carnival - numerek 16
 • Szminka Freedom Makeup Pro Lipstick Pro Red w kolorze 109  Red Wine


  REGULAMIN

Organizatorem i sponsorem  rozdania jest autorka bloga "Elf Naczi - elfnaczi.blogspot.com". Zgłoszenia przyjmowane są od 18.11.2015 do 16.12.2015 (do 23.59). Spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń, drogą wyboru zostanie wybrany zwycięzca,  który otrzyma Zestaw kosmetyków składający się z 5 kosmetyków.  Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W ROZDANIU, NALEŻY: zostawić komentarz ze zgłoszeniem pod TYM postem z tytułem ulubionej piosenki (np. XYZ - SONG), wstawić banner na własnym blogu (lub jeśli nie ma się bloga opublikować post o rozdaniu na facebooku/google+; jako bannera możecie użyć pierwszego zdjęcia z tego posta) oraz być publicznym obserwatorem bloga -1 los   

DODATKOWE LOSY: 
 • Dotychczasowi  publiczni Obserwatorzy (należy zaznaczyć w poście, że było się obserwatorem, nie warto jednak oszukiwać - będę te wiadomości weryfikować)  - 1 los 
 • Lubię na Facebook - 1 los 
 • Obserwowanie na Instagramie - 1 los 
 • Notka o rozdaniu lub wspomnienie o tym w poście i wklejenie tak bannera przekierowującego do rozdania - 2 losy

Przykład zgłoszenia:
Obserwuję jako:
Banner:
Tytuł piosenki:
Dotychczasowy obserwator:
Lubię na Facebook jako:
Obserwuję na Instagramie jako:
Notka:


Mam nadzieję, że rozdanie Wam się się podoba i gorąco zachęcam do udziału! Czekam na to, aż zainspirujecie mnie utworami wybranymi przez siebie - muzyka jest ważna w moim życiu i któryś z utworów na pewno bardziej mi się spodoba :) Nie ograniczajcie się do jednego gatunku, ale podpowiedź nie raz znalazła się na blogu - Ci z was, którzy są ze mną długo doskonale wiedzą, o jakim stylu mówię :P Wezmę też pod uwagę to, ile losów zdobyła dana osoba - kiedy będę miała do wyboru kilka najlepszych propozycji wybiorę tę z największą ilością punktów.

Pozdrawiam :3


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone