1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: YANKEE CANDLE | Wild sea grass

wtorek, 13 października 2015


YANKEE CANDLE | Wild sea grassHej dziewczyny!

Praktycznie cały czas siedzę w domu, wpadłam więc na nowy pomysł, który, mam nadzieję, będzie Wam się podobał :) Postanowiłam w końcu uszczuplić swoją kolekcję wosków Yankee Candle i mam zamiar wypalać jeden wosk tygodniowo. Nie zawsze będzie to oznaczało zużycie całej tarteletki - jeśli zapach nie przypadnie mi do gustu to obdaruję nim osobę, której odpowiadałby bardziej niż mi. Mam nadzieję, że idea się spodoba, bo dla Was to jeden post tygodniowo więcej :D

Przychodzę dziś z ostatnim powiewem lata, które mi kojarzyło się głównie z morzem. Początek lipca spędziłam w Palandze, we wrześniu natomiast odwiedziłam polską część Bałtyku - sopockie molo, a przy okazji również gdańską starówkę i oliwskie zoo. Czy wosk Wild sea grass przywołał wspomnienia? Jeśli jesteście ciekawi - zapraszam dalej :)Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Aromat traw morskich, porastających piaszczyste wydmy.

Moim zdaniem to, co napisał producent w 100% oddaje charakter wosku, który możecie zobaczyć na zdjęciu. Po rozpaleniu wosk daje mocny, intensywny zapach. Mi kojarzy się on ze świeżą trawą, porastającą wydmy i rześkim, morskim powietrzem. Grafika umieszczona na tarteletce idealnie oddaje nastrój, który przewodzi temu zapachowi. Sama odnajduję w nim lekką goryczkę i delikatnie męska nutę. Na pewno przypadnie do gustu miłośniczkom ostrych aromatów. Wild sea grass jest nieoczywisty i potrafi tym oczarować. Nie jest moim ulubieńcem, ale miło go zapamiętam, kojarzy mi się z przyjemnymi chwilami spędzonymi nad morzem :)

Wosk znajdziecie na goodies.pl. Za swój zapłaciłam 7 złotych. Niestety nie jest już dostępny, ale jeśli kusi Was ten aromat, możecie znaleźć go w większych rozmiarach :)


Lubicie takie rześkie, ostre aromaty? Jakie woski polecacie na jesień?

Pozdrawiam :3


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone