1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: ZAPACHY | Yankee Candle Beach Holiday

sobota, 22 sierpnia 2015


ZAPACHY | Yankee Candle Beach HolidayHej!

Jak wiecie, uwielbiam palić woski Yankee Candle i nigdy nie mogę się zdecydować, który mam teraz wybrać. Ostatnio paliłam same słodkie zapachy i zatęskniłam za czymś świeżym, wakacyjnym, lekkim.  Poszperałam chwilę w swoich uszczuplonych zbiorach (mam ze sobą tylko kilka tarteletek, reszta została w mieszkaniu :C) i tym razem padło na wosk Beach Holiday. Skusił mnie jego piękny kolor i naklejka. Jesteście ciekawi, czy zapach jest wart uwagi? Jeśli tak, zapraszam dalej ;)Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Aromat czystego i świeżego powiewu morskiej bryzy.

W 100% zgadzam się ze słowami producenta. Zapach jest orzeźwiający, odrobinę mydlany. Wyczuwam w nim morską bryzę i delikatny zapach traw porastających nadmorskie wydmy.  Jest intensywny, już niewielka część rozpuszczona w kominku daje mocny aromat, który utrzymuje się nawet kilka godzin po zgaszeniu tealighta. Paliłam go dwa dni pod rząd, nie dokładając ani nie wymieniając wosku i zapach nadal był bardzo wyczuwalny, więc jego wydajność to nawet ponad 8 godzin. Jak na razie jest to rekord wśród wosków, które miałam. Polecam wszystkim miłośniczkom świeżych zapachów.

Wosk kupiłam na stronie goodies.pl. Kosztował 7 złotych. Nie żałuję, bo stał się jednym z moich ulubionych zapachów. Szkoda tylko, że jest to limitowana kolekcja i jest już tak słabo dostępny :C

Lubicie takie rześkie zapachy? Macie jakiś godny polecenia?

Pozdrawiam :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone