1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: Wakacyjny ratunek dla włosów i paznokci - suplementacja Merz Special

czwartek, 2 lipca 2015


Wakacyjny ratunek dla włosów i paznokci - suplementacja Merz SpecialHej wszystkim!

Dzisiaj wpadam tylko na chwilkę, bo w sobotę wyjeżdżam i mam naprawdę mocno napięty grafik :D Chciałam Wam coś zakomunikować, żebyśmy razem mogły zastanowić się nad efektami pewnego suplemntu. Niedawno odezwała się do mnie przedstawicielka firmy Merz Special z zapytaniem, czy nie chciałabym przetestować ich suplementu, ptrzyjmując oczywiście pełną kurację. 

Z suplementami byłam, jestem i będę na bakier - musiałam się poważnie zastanowić nad tym, czy zgodzić się, czy jednak napisać wiadomość odmowną. Nie jestem jakoś bardzo za chemiczną suplementacją, ale nie brałam nigdy podobnych specyfików (raz 2 miesięczna kuracja Biotebalem na 20 lat życia :P), postanowiłam więc spróbować swoich sił :D

Miałam już kilka propozycji współpracy z firmami produkującymi suplementy diety, jednak odmówiłam z prostych przyczyn - nie myślałam, że się sprawdzą, bo takie produkty nigdy nie sprawiłu u mnie cudów - wręcz przeciwnie - czasem borykałam się z negatywnymi skutkami. Tu jednak znalazłam w internecie wiele pozytywnych opinii, postawnowiłam więc zaryzykować i przekonać się o tym na własnej skórze.Obecnie stan moich włosów jest dobry - nie są zniszczone, tylko końce potrzebują skrócenia, ale w tym celu wybieram się z wizytą do fryzjera. Jeśli chodzi natomiast o wypadanie - problem nasilił się szczególnie w okresie letniej sesji - poziom stresu znacznie wzrósł i nie dziwię się, że takie sa tego skutki.

Z paznokciami jest natomiast o wiele gorzej - łamią się, kruszą rozdwajają. Nie jestem w stanie zahodować ich do takiej długości, jakiej bym chciała. Mam nadzieję, że wtej kwestii suplement najbardziej mi pomoże.

Skóra, jak to skóra - przed miesiączką pojawiło się u mnie kilka wyprysków, teraz pozostały po nihc tylko nieestetycne, czerwone blizny, które będą blaknąć w najbliższym czasie. Zaskórników mam najwięcej na brodzie, nosie i przodzie policzków (w okolicach nosa, a raczej po jego bokach). Tutaj nie liczę na efekt wow, ale może uda się coś wskórać :D


Pełna kuracja będzie trwać 3 miesiące, a ja codziennie będę przyjmować 2 tabletki tego specyfiku - jedną rano i kolejną wieczorem. Mam nadzieję, że przy mniejszym stresie, większym odpoczynku i ogólnie zdrowszym stylu życia Marz Special pomoże mi w walce z niedoskonałościami.

Miałyście okazję brać te tabletki? Popieracie suplementację tabletkami, czy podchodzicie do tego sceptycznie - tak jak ja?

Pozdrawiam :3


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone