1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: [ZAPACHY] Wosk Yankee Candle Bahama Breeze

czwartek, 1 stycznia 2015


[ZAPACHY] Wosk Yankee Candle Bahama BreezeHejo!

Sylwestre już za nami, święta też i można zwolnić tempo w nowym, 2015 roku. Miałam tyle planów, tyle nauki, ale jak zwykle wszystko zostało w sferze "To do list" :P Nie ma jednak co płakać, po prostu od jutra trzeba wziąć się do roboty :P Wiedza potrzebna na kolokwia sama się nie przyswoi :D

Przechodząc jednak to głównego tematu tego posta chciałam Wam opowiedzieć o kolejnym wosku Yankee Candle czyli o Bahama Breeze. Jest to wosk z owocowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic. Wyczuwam w nim aromaty soczystego grejpfruta, ananasa i mango. Jest to zapach bardzo soczysty, słodki, ale ma w sobie odrobinę kwaskowości.


Zapach ten kojarzy mi się z latem, wakacjami na rajskiej wyspie i to jest własnie pora roku w której najczęściej gości on w moim kominku. Dlaczego piszę o nim zimą? Bo świetnie odświeża mieszkanie i naładowuje mnie pozytywną energią. Ja zapach wyczuwam przez około 6-8 godzin, czyli podczas palenia dwóch tealightów. Zapach jest mocny, szybko roznosi się po całym pomieszczeniu i długo się w nim utrzymuje. Jest to kolejny ulubieniec, z którego nie zrezygnuję.


Niedawno wspomniano w Internecie, że podobno ma zostać wycofany, ale jak na razie widziałam go we wszystkich sklepach internetowych. Mam nadzieję, że to tylko pogłoska i taki fakt wcale nie nastąpi. Kupiłam go na goodies.pl.
Lubicie woski Yankee Candle? Jakie aromaty przemawiają do Was najbardziej?

Pozdrawiam :3

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone