1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: Nominacja do Liebster Blog Award od Zaplątanej ♥

niedziela, 19 października 2014


Nominacja do Liebster Blog Award od Zaplątanej ♥





Hejo!


   Dzisiaj przychodzę do Was z jednym dość niezobowiązującym postem bo nadal mam dużo nauki :C Łacina i anatomia wcale nie są takie proste, a choć ja pałam zamiłowaniem do jednego z tych przedmiotów (zganijcie do którego :P) to warto by się dobrze przygotować do jutrzejszych wejściówek. Studia to niestety nie bajka a ja i tak siedzę przed książkami zdecydowanie zbyt mało w ciągu całego tygodnia. Bez zbędnego przedłużania, chciałam dziś odpowiedzieć na pytania osoby, która nominowała mnie do Liebster Blog Award, czyli Zaplątanej z bloga zaplatamy.blogspot.com.

   Z góry chciałam podziękować za docenianie mojego bloga nawet teraz, gdy nie mam na niego zbyt wiele czasu. To dużo dla mnie znaczy, motywuje mnie do pacy i nad studiami i nad własną stroną. Wszystko idzie więc w dobrym kierunku i swojego internetowego dziecka na pewno nie opuszczę :D Postanowiłam jednak nie nominować nikogo konkretnego, a chciałabym, żeby do zabawy zgłosiły się chętne osoby :D  Tak więc, zaczynamy! Kto ciekawy, niech czyta :D




 Co robisz w życiu?


      Moje życie nie jest może jakieś bardzo skomplikowane, ale ja mam tendencję do plątania go sobie na własne życzenie :P Aktualnie studiuję farmację w Bydgoszczy na Collegium Medicum i przygotowuję się do ponownego napisania matury. W międzyczasie siedzę w książkach, zajmuję się blogiem, ratuję włosy i skórę oraz uczę się studenckiego oszczędzania (co niezbyt dobrze mi wychodzi xD)

Co chciałabyś robić?


   W przyszłości chciałabym zostać lekarzem. Kto czyta mojego bloga trochę dłużej wie, że to moje największe marzenie i że wręcz mam obsesję na tym punkcie :P Chciałabym też pisać slawnego bloga (ah ta próżność :P) i mieć swobodę podróżowania po świecie.

Jakiej muzyki słuchasz?


   Ostatnio rzadko słucham muzyki, ale moimi ulubionymi gatunkami są szeroko pojęty rock i już trochę bardziej wąsko metal :P Słuchałam też alternatywy, industrialu, a także wszystkiego co mi wpadnie w ucho i się spodoba (choć to na pewno nie będzie cukierkowy pop ani disco polo :P)

Twój ulubiony kolor.


   Mam kilka ulubionych kolorów, ale bezsprzecznie wygrywa z nimi niebieski i jego odcienie. Mam chłodny typ urody, więc na szczęście mi pasuje :D Kiedyś planowałam nawet rozjaśnić do połowy włosy i zrobić niebieskie końce. Dzięki Bogu ten pomysł wypadł z mojej głowy :D

Twój ulubiony olejek do włosów.


   Nie mam ulubionego olejku do włosów, za to moje włosy jak na razie najbardziej przepadają za pewną mieszanką, a mianowicie za olejek Pomarańcza i Brzoza z Alterry.

Co najgorszego zrobiłaś ze swoimi włosami?


   Pomalowałam je farbą :C Nie dość, że zaczęły wypadać, to do tej pory czerwień się nie sprała i nadal jest widoczna, mimo, że została pokryta brązem. Teraz wyglądam strasznie, mam czerwono brązowe włosy ale trzymam się twardo i hoduję naturalki. Mam nadzieję, że mi się uda :D

Co najczęściej pojawia się w Twojej torebce?:)


   Krem do rąk, milion dłuopisów, 2 telefony i dodatkowo kalendarz i notes. To mój zestaw obowiązkowy. Do tego dorzuciałabym jeszcze gumki do włosów i kompaktowy Tangle Teezer. To jst odpowiedź na pytanie, może dużo tego, ale pojawia się to z taką samą częśstotliwością.

Jak widzisz swoją fryzurę ślubną? :)


   Prosty kok, albo na karku, albo wyżej. Bardzo skromna. Tak, żeby tylko welon tam przyczepić i ewentualnie jakieś drobne koraliczki. Ale ja nie wyjdę za mąż ;__;

Jakie jest Twoje marzenie?


   Moim marzeniem jest oczywiście, jak już wspomniałam wyżej, zostać lekarzem, ale także pojechać do Japonii i Ameryki Południowej (ale to wcale nie oznacza Brazylii na pierwszym miejscu :P)

Masz zwierzaka/ki? Jakie?:)


   W mieszkaniu, w którym mieszkam niestety nie mam żadnego, ale planuję przygarnąć brytyjskiego kocurka. W domu natomiast mam dwa koty - spokojnego Maćka i wariatkę Zośkę oraz starego już pieska - Dżekiego. Najchętniej założyłabym ZOO :D

Co myślisz o wyroku Katarzyny W.?


   25 lat to za mało. Powinna dostać dożywocie, a jak żyłaby w Stanach Zjednoczonych to i karę dożywocia. Okej, gdyby się przyznała, gdyby zrobiła to nieumyślnie, gdyby nie chowała dziecka pod jakimś drzewem, tylko z godnością - mogliby jej dać i 25 i mniej. Ale nie za to bestialstwo które zrobiła.
Co interesuje Cię w świecie?


   Piękny świat przyrody - magiczne krajobrazy, ciekawe zwierzęta i rośliny, czasem tylko wytwory człowieka, chociaż i te są często piękne. Dla mnie jednak najpiękniesze rzeczy tworzy natura i to właśnie to jest dla mnie najważniejsze.


   Mam nadzieję, że moje odpowiedzi Was satysfakcojnują i że bardzo sie Wam podobają :D Nie kłamałam, pisałam prawdę i to się liczy :P Moje pytania to:

1. Budzisz się na bezludnej wyspie, w potarganych ciuchach, wokół sterty desek, jakichś metalowych części itp. Co robisz jako pierwsze?
2.Kot czy pies?
3. Masz manię na punkcie urody, kosmetyków, włosów, czy nie?
4. Jeśli miałabyś zabrać ze sobą tylko 3 rzeczy na wakacyjną podróż co by to było (pomiajamy ciuchy, bo wtedy żadna kobieta nie byłaby w stanie nic wybrać :P)
5.Chciałabyś się zahibernować?
6. Bajki Disneya czy Looney Tunes?
7. Masz wolną rękę i dowolny repertuar. Na co poszłabyś do kina?
8. Lepiej jeść słodycze i być trochę grubszym czy ich nie jeść i być chudym?
9.Blogi czy vlogi?
10. Jeśli miałabyś spotkać jedną sławną osobę i spędzić z nią miesiąc swojego życia, kto by to był?
11. Długie nogi czy piersi w wymarzonym rozmiarze?


Kto jest chętny niech odpowiada w komentarzach na najciekawsze, według niego pytania :D Ja was pozdrawiam i wracam do nauki. Buziaczki :*



Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone