1. Strona Główna
  2. O mnie
  3. Serie na blogu
  4. Lifestyle
  5. Kosmetyki
  6. Kontakt
  7. INCI
  8. /elfnaczi snapchat icon twitter icon facebook icon instagram icon
Elf Naczi: Wyzwanie od nieidealnej perfekcjonistki - dzień 2, 3, 4 i 5

poniedziałek, 1 września 2014


Wyzwanie od nieidealnej perfekcjonistki - dzień 2, 3, 4 i 5Hej!

   Miałam pisać to wyzwanie codziennie, ale jakoś mi nie wyszło :P Mam jednak wytłumaczenie - w weekend byłam z dala od komputera i innych urządzeń technologicznych :D Mam nadzieję, że mi wybaczycie, bo zamierzam dzisiaj wyjść na prostą i nadrobić to, czego nie zdążyłam napisać :D Jeśli jesteście ciekawi zapraszam do czytania tego posta :D Dzisiaj opowiem Wam o wyzwaniach numer 2, 3, 4 i 5 :D Więc, do dzieła!

DZIEŃ 2

   Mam wiele słów, które nadużywam, ale najczęściej korzystam prawdopodobnie z nie i nie wiem. Dlaczego? Zazwyczaj wszystko neguję, a jak nie chce mi się czegoś opowiadać mówię niezobowiązujące nie wiem. Często mówię też masakra albo głupek. Widocznie podchodzę do całego świata z pesymistyczną wizją i jakoś tak wychodzi :P trochę to smutne i straszne :P I tak z dwóch słów zrobiły się cztery :D Po prostu więcej się ode mnie dowiecie.

DZIEŃ 3

   Mam wiele marzeń, ale pierwszym i chyba największym z nich jest zostanie lekarzem. Od dziecka kłuję miśki i leczę ich urojone choroby, więc coś w tym jest :D Mam nadzieję, że w przyszłym roku wszystko pójdzie zgodnie z planem i będę studentką medycyny. Drugim marzeniem jest odwiedzenie Japonii. Ten kraj jest dla mnie piękny, ciekawy i pociągający. Dodatkowo troszkę dziwny, ale przecież to styl życia a nie państwo :D Jak już zostanę lekarzem to będzie mnie stać na bilet i marzenie zostanie spełnione :P Trzecim marzeniem jest mały domek, wybudowany zgodnie z moimi planami a w nim zdrowa i kochająca się rodzina. To chyba bardzo normalne marzenie, wiele osób takie posiada :D Mam nadzieję, że się uda :) Zapomniałam dodać, że najlepiej byłoby, gdyby dom stanął nad morzem :3

DZIEŃ 4

   1. Lubię dziwne zapachy, np. zapach świeżych gąbek, benzyny, farby xD
   2. Jestem dziewczyną i gram w gierki.
   3. Uwielbiam koty (koty są dziwne, więc ten fakt podciągam jako dziwny :P)
   4. Od urodzenia mam podusię, z którą śpię do dzisiaj :D

DZIEŃ 5

    Historię piszą zwycięzcy.
Winston Churchill

   Jeden raz to pomyłka, dwa razy: pech lub zbieg okoliczności, trzy: umyślne działanie lub złe przyzwyczajenie.
Trudi Canavan

   Mówią, że uczyć kogoś to uczyć siebie.
Trudi Canavan

 Wielu spośród żyjących zasługu­je na śmierć. A nieje­den z tych, którzy umierają, zasługu­je na życie. Czy możesz ich im ob­darzyć? Nie bądź tak pochop­ny w fe­rowa­niu wy­roków śmier­ci. Na­wet bo­wiem najmędrszy nie wszys­tko wie.  
J.R.R. Tolkien

   Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą.
Budda


Mam nadzieję, że Wam się podobało i wybaczycie mi tą nieobecność. Lubicie wyzwania? Macie coś podobnego u siebie, jak u mnie? :D

Pozdrawiam
   


   

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © www.elfnaczi.pl Blog Urodowo-Lifestylowy | Wszelkie prawa zastrzeżone